Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok szeretittek nyalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szeretittek nyalni a fiu segget vagy inkabb o nyalja nektek? Vagy mindketto egymas utan?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 00:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Úgy gondolom általánosságban elmondható hogy a nők undorodnak a gondolattól hogy nyalnak, de én már találtam több kivételt is.


Őrült, nyitott, impulzív lányok között kell keresgélni akik ránézésre is szexuális kisugárzásúak. Egy hétköznapi szórakozóhelyre járó átlagosan öltözködő lány tapasztalataim szerint csak feküdni tud az ágyban.

2022. okt. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem a cselekedetet szeretem, hanem a tényt, hogy megteszem. Ugyanezért nem akarnám, hogy ő csinálja nekem.
2022. okt. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

"2

Neked ez a "megalázottság" érzetét adja?

2022. okt. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez őt izgatja/boldoggá teszi akkor megtenném a kedvéért. Pont, ahogy én is tudom élvezni, ha nekem csinálják.
2022. okt. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Garantáltan nem vagyok hajlandó segget nyalni, nem vagyok kutya.
2022. okt. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem csinálnám soha. Előre sajnálom azokat a pasikat akik smárolnak egy olyan szájjal, ami más pasi seggét nyalta .
2022. okt. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Egyik se
2022. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettő, az orális szex része. Erős erogén zóna, jól esik, ha kényeztetik ott is nyelvvel, amikor én orálozok a pasimnak, és is megteszem neki.
2022. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a segg nem erogén zóna hanem fertőzési zóna. Colibaktériumok satöbbi. Azért, mert az idegvégződések a nemi szervben közel vannak hozzá, még nem kell a segget nyalni, közvetlen a nemi szervet is lehet... Ez olyan mintha csók helyett a fülét nyalnám a lánynak vagy az orrát - amikor ott a száj. Vagy cici helyett a hónalját.
2022. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: akkor tanulj még egy kicsit...
2022. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!