Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki ráun a maszturbálásra?

Figyelt kérdés

Sajnos idén még nem tudtam szexelni senkivel sem, magamnak csinálni meg már nagyon unom, egyáltalán kedvem sincs, van hogy napokig ki se csapom, csak akkor van valamennyire kedvem, akár egy nap többször is, amikor berúgok előtte nap, már egyre kevesebbet iszok, így még ennyiszer se csinálom magamnak mint eddig. Reggelente is áll mindig, de nincs kedvem hozzá egyszerűen. Létezik olyan hogy valaki ráun a kiverésre? Aszexuális nem vagyok, mert szexelnék, csak nincs kivel.

30f


2022. okt. 25. 20:31
 1/5 Popcorn ***** válasza:
92%
Ha társra vágyik az ember, akkor egy idő után nem kielégítő számára a maszturbálás. Mert nem csak testileg akar kielégülni, hanem lelkileg is. Azt meg csak egy együttlét tudja megadni.
2022. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem fordítva volt, egy idő múlva már az is kevés volt ha naponta x-szer csináltam akkor is a fülemen buggyantak ki a hormonjaim, muszáj volt dugni is :)
2022. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én ràunàk már, ha lenne nőm. De mivel sose volt így ez elképzelhetetlen. Pedig már 28 vagyok.
2022. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10+ éve teszem, de még nem untam rá, mert nagyon élvezem. Ha ha jól csinálod, akkor szerintem nem lehet ráunni
2022. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de én szeretem évtizedek óta veeni. Párkapcsolat mellett is😉
2022. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!