Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferjemnek cuckold fantazia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjemnek cuckold fantazia vannak, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk hazasok, en 34, ferjem 36. Gyerek nincs egyelore. A kollegam korabban mar hajtott ram, konkretan megcsokolt reszegen fel eve. A napokban ujra probalkozott, mindig bombaz a bokjaival es hogy miket csinalna vele. Elmondtam a ferjemnek hatha majd leallitja de ehelyett azt kerdezte," miert, neked nem jon be, nem fekudnel le vele?" Illetve hozzatette hogy neki tetszene ha egy este ugy ernek haza hogy tole vagyok nedves,vagy tele van a p@ncim a spermajaval. Most total kepzavar minden, lehet csak tesztel, vagy tenyleg ezt akarja. Kerem csak nök irjanak, nem varok ajanlatokat, maximum ebben erintett ferfiak velemenye erdekel.

Koszonom.

Üdv. Panna


2022. okt. 25. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Én pasi vagyok nálunk is hasonló volt a helyzet nagy nehezen belement a párom és nem bánta meg
2022. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem értem ha ilyet mond a férjed, te pedig el gondolkodást rajta akkor miért nem teszed azt amit jónak látsz? Szerintem te jobban benne lennél mint a férjed.
2022. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem férne bele. Azt gondolnám hogy nem szeret, mert ha szeretne nem akarná hogy mással szexeljek.N
2022. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd el inkább! Én velem is ez történt, és kiderült a férjem csak csapdába akart csalni...
2022. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Eleg baj ha nem tudsz leulni es mindezekre rakerdezni, megbeszelni vele. Ne tolunk varj valaszt, az egyetlen aki itt pontot tehet ennek a vegere, es a kerdeseidre ertheto valaszt adhat az a ferjed. Senki mas. Se a baratnoid, anyad, vagy a munkatarsaid. Uljetek le, es komolyan beszeljetek meg.
2022. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14!


És bele is csúsztál a csapdába?

2022. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

7. VÁLASZOLÓ nagyon jól mondja :)


Meséltesd el vele részletesen ezt a fantáziáját, vagy te magad mesélj a párodnak arról, hogy mi jönne be neked.......


Ha közben merevedést kap, kétséget kizáróan izgatja, mert hasonló helyzetben nekem itthon minden ilyen esetben egyből elkezd felállni :).

2022. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!