Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferjemnek cuckold fantazia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjemnek cuckold fantazia vannak, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk hazasok, en 34, ferjem 36. Gyerek nincs egyelore. A kollegam korabban mar hajtott ram, konkretan megcsokolt reszegen fel eve. A napokban ujra probalkozott, mindig bombaz a bokjaival es hogy miket csinalna vele. Elmondtam a ferjemnek hatha majd leallitja de ehelyett azt kerdezte," miert, neked nem jon be, nem fekudnel le vele?" Illetve hozzatette hogy neki tetszene ha egy este ugy ernek haza hogy tole vagyok nedves,vagy tele van a p@ncim a spermajaval. Most total kepzavar minden, lehet csak tesztel, vagy tenyleg ezt akarja. Kerem csak nök irjanak, nem varok ajanlatokat, maximum ebben erintett ferfiak velemenye erdekel.

Koszonom.

Üdv. Panna


2022. okt. 25. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Persze Józsi, aludj mèg egy kicsit. Vagyis Panna, bocsánat.
2022. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi a problemad... kar volt irnod.
2022. okt. 25. 16:59
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Panna,

Magácska nem játékszer ..reméljük csaka teszteli... bár ha mindketten benne vannak akkor tegyék meg.

F47

2022. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem vagyok az. Nem allitom hogy egy percig se mozgatott meg amit mondott de felek hogy euz csak valami trukk.
2022. okt. 25. 17:07
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezze mege Tőle komolyaan gondolja -e mert érte akár ezt is bevállalja ... ebből nem tud kibújni ...ha azt mondja hajrá akkor egy kicsit legyen durcás és keressen egy jó ügyvédet ... ez a tanácsom #3voltam
2022. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem trükk, rendkívül gyakori fantázia a traumáit szexualitásba fojtó (általában önbizalomhiányos) férfiak körében.


Személyes véleményem szerint semmiképp nem kivitelezhetõ egészséges formában, és áldom az eget hogy én nem rendelkezem ezzel a fantáziával.

2022. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Meséltesd el vele részletesen ezt a fantáziáját.

Ha közben merevedést kap, kétséget kizáróan izgatja.

2022. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Barátaimnak mindenkinek van gyereke és már. 10éve házasok

Felső középosztály ha ez számít.

Mindegyiküknek bejönne ha a Feleségük másik férfival szexelne, alkalmi jelleggel nem megcsalás hanem előre megbeszélnék.

2022. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

6


De jó, hogy ezt írtad, így legalább tudom, hogy vannak normális férfiak is.


8


Szánalom...

2022. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Sok férfinak van ilyen fantáziája. Nem hiszem, hogy tesztel de ha nem tudod komolyan e gondolja és téged is izgat a dolog akkor Te is légy trükkös. Pl. találj ki valamit, hogy a kolléga átölelt és Te hagytad vagy hasonlót aztán meglátod mit szól hozzá. Ha féltékeny kimutatja ha felizgul azt is. Ha féltékeny akkor megmondod, hogy kitaláltad mert te is tesztelted őt. Vagy ha akarja akkor megteszed ő miatta . Így utólag hiába nem tetszene neki, ő akarta, hogy megtedd.

Ha meg nem akarod , téged nem izgat a dolog akkor add a tudtára és zárd le.

2022. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!