Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülállók, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, milyen gyakran szokott lenni egyéjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 24. 22:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Mikor hogy.

Partner függő

2022. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
nem szokott lenni ilyen, nem is keresem, nem vagyok a híve
2022. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt pár, de egyszer kaptam egy súlyos nemibetegséget, azóta nem megyek bele senkivel szexbe, akit nem ismerek rendesen. Nagyon nehéz időszaka volt az az életemnek, mire kigyógyultam belőle, ezért én lemondtam ezekről.
2022. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáteszem, nem valami igénytelennel voltam, hanem kívülről nagyon is igényesnek és normálisnak tűnt. De sajnos ezt nem lehet kiszámolni látszat alapján, mint kiderült.

(3-as)

2022. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noren1989 ***** válasza:
94%
Évi 0.5-0.8
2022. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Nincsenek egyéjszakásaim, hasonló megfontolásból, mint amit a 3-as írt (bár nekem volt soha nemi betegségem).

Ha valaki gumit húz aktushoz, az csak egy alap dolog, de vannak olyan fertőzések, amik másképp is átadhatók, akár egy csókkal is, ezért én sem állok le semmilyen frissen megismert fazonnal kavarni, buliban sem. Ráadásul elég taszító ez a normális pasik szemében, nyilván. Meg nincs kedvem tesztelgetni, meg gyógyszertárba járogatni.

Szexkapcsolatom volt már, de a sráccal már egy ideje ismerkedtünk, így tudtam, hogy nem kell aggódnom mellette, az elég bizalmas volt.

23N

2022. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem szokott lenni. Nem fekszem le idegenekkel. 20l
2022. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, volt amikor egy sem volt csak állandó partnerek, s volt amikor heti-havi rendszerességgel. S van időszakom amikor fogalmazzunk úgy igen rendszeresen (privát partik, swingerek).

A fentiektől eltérően NEM kaptam el semmit - az óvszer csodákra képes :)

2022. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen és felelőtlen dolog...szóval nem élek vele, inkább randizom és majd alakul valami hosszabb távra egy normális pasival
2022. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#8 Pedig van így is kockázat, pár fajta bőrfertőzés, herpesz és hasonlók. Az óvszer csak a makkot és a rudat fedi, másképp is érintkezhetnek a nyálkahártyák meg az érzékenyebb felületek. De mindenesetre szerencsés vagy, szóval ennek örülök. De egy idegen emberrel mindig kockázatos, akárhogy nézzük.
2022. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!