Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha egy fiatal srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegedipatrik666 kérdése:

Ciki ha egy fiatal srác imádja a szőrös puncit??

Figyelt kérdés
Én őszintén eléggé szégyenlem ezt, mert tudom hogy annyira nem elfogadott dolog.. de számomra ez elképesztően vonzó! Szégyelnem kéne?

2022. okt. 24. 12:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

9. Én is de már kezdem feladni hogy találok..

10. De szerencsés vagy!

2022. okt. 24. 12:57
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
#10 vagyok,sajnos nekem is már csak múlt.
2022. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a páromat direkt kérem hogy ne borotválja le
2022. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

29 évemmel talán még fiatalnak számítok. Én is szeretem, ha szőrös a punci.

Igaz, ha a láb, kar stb. szőrös, az már taszít. De a puncin valamiért kegyetlenül izgató. Nem sok lánynál tudtam elérni, hogy hagyja meg.

2022. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Bár én már nem tartozom a fiatal korosztályba, de számomra is nagyon izgató a szőrös punci, végem van tőle.

Persze, ha egy Nő nem hajlandó meghagyni és borotválja, úgy is elfogadom őt, de valamiért a szőrös nagy izgalmat vált ki belőlem.


45/F

2022. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a fazont szeretem, nem a teljesen csupaszt
2022. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Sajnos tini koromban (a 90' években) találkoztam utoljára szőrös

puncival. Kiment a divatból, pedig nagyon izgató tud lenni.

2022. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

*szégyellem... nincs ilyen hogy szégyenlem :DD inkább ezt kéne szégyellni..

Am sztem is vonzó! Mikor a csaj azt mondja: " ohhh nem készültem.. bocsi.." uhhhh! nekem valahogy ez ad egy löketet.. hogy pőrén láthatom.. olyannak amilyennek "teremtve" lett :)

2022. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egy fitt sportos csajszinál akinek vékonyka a teste, és kisportoltak a lábai. nagyon szexi. A jó sötét színű szemérem szőr.. húha!!
2022. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18 éves volt az első kapcsolatomban a bnőm. És leborotválta az első alkalomra ami 2 hónap után történnt meg.. nagyon izgult és elmondása szerint (jóval utána) nagy bozontja volt... :DD mondtam neki nekem így is vonzó volt.. de szeretném ha meghagyná. Később mindig fazonra igazította.. Srácok.. olyan szép szőrös puncit még az életben nem láttatok még neten sem.. esküszöm!! (de ez csak az én emlékeimben marad meg ;) )
2022. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!