Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem még nem volt barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem még nem volt barátnőm és szűz is vagyok, jó dolog az ha van barátnője az embernek és van kivel szexelni?

Figyelt kérdés

Minden nap kívánják a lányok is a szexelést?

Összességében jó dolog egy barátnő, vagy sok gond van vele azért?:D


2022. okt. 23. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog.

Azzal van gond, ha lefarcolsz az elsőnél, aki szembe jön, pedig te is tudod, hogy nem passzoltok. Csak azért, mert végre van kivel szexelni...

Ezek egyedi kérdések, nem lehet általánosan kijelenteni. Van, aki boldog a párjával, van aki nem.

Van, aki minden nap kívánja, van, aki havonta egyszer... Ezt nem tudod előre kiszámolni.

2022. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó is az, de uncsi egy idő után. Nem találsz, mert gyenge a felhozatal. Na de azt csinálod amit én akkor pacek lesz a kimenetel. Meglátnak a nők az A8-ban, aranyóra, Ray ban , jól nyírt haj, kigyúrt test már egyből kellek mindnek.. na de ha gáz a kinézet se baj, elég ha van lóvé , de ha jól nézel ki mint én meg pénzed is van az a nyerő. Látni kell a nőnek azt hogy elérhetetlen vagy, azt futnak utánad. Nem mint a sok szia mizus pancser tinderen. Azért nem találsz magyarán mert tömeg vagy, uncsi, ki kell tűnni azt ennyi.
2022. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tömeg vagy..."

Mondja ezt az, akiből naponta látok legalább huszat

2022. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elején általában igen, pláne fiatalon


Azt kapcsolata válogatja; lehet pokol, mennyország meg langyos víz is


Gond mindenkivel van, veled is :)

2022. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!