Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lakásos prostihoz megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lakásos prostihoz megyek mit kell csinálni, mire kell figyelni hogy viszonylag jól érezze magát Ő is és ne traumatizáljam?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 15:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8.


Sokminden van…


A szüleimnek köszönhetek egy csomó traumát, illetve az egyik szülőm (pont amelyik amúgy szeretett) súlyosan pszichés beteg volt (diagnosztizálva, kezelték is) és hát sajnos akarata ellenére rengetegszer nagyon kellemetlen helyzetbe hozott tini koromban… Aztán elvesztettem, meghalt… Nem éppen szép módon és én meg akkor 1 éve már nem is találkoztam vele, mert túlságosan negatív kihatással volt az életemre (tudom hogy ez mennyire önző dolognak hangzik).


És azóta egyszerűen nem tudok beszélgetni senkivel semmiről, maximum ideig óráig. Mert lelkileg le vagyok merülve, és egyszerűen nincs energiám kapcsolatokat kialakítani.

Próbálkoztam vele, de pár hét, vagy hónap után nem bírtam azt a tempót ami egy normális baráti, vagy szerelmi kapcsolathoz kell…


Lefáradtam és nem tudtam rávenni magam arra, hogy folytassam a kapcsolatot (akár csak baráti kapcsolatot).


Fiatal vagyok, de nagyon ki vagyok égve. De a pszichológushoz járáson, meg a pszicho analitikán túl vagyok… Már felfedtük, hogy mit mi, miért és hogyan okozott bennem, ami önmagában is segített valamennyit, de nem megoldás.


Nem tudom, hogy lesz e valaha megoldás, de ha lesz, az csak évek alatt fog végbe menni és addig is valahogy élni kell…


Néha nagyon magányos vagyok, de nem tudok barátkozni, stb. sok sok próbálkozás mindig ugyanoda vezetett… Otthon egyedül azt kívánom, hogy bárcsak egy bármilyen társaságban lehetnék, de ha meg elhívnak valahova és ott lehetek, akkor mindig megbánom és egyedül akarok lenni, mert alkalmatlan vagyok a társasági életre…


Egy prostival meg el lehet mímelni a beszélgetést, nincs valódi tétje a dolognak, mert ez egy szolgáltatás… Illetve a női test és a szex is hiányzik igen.


De még van sok dolog, de ha leírnék mindent, akkor sajnáltatásnak tűnne, pedig amúgy nincs miért engem sajnálni, szerintem a 7.5 milliárd emberből még így is a szerencsésebbek közé tartozom.

2022. okt. 23. 16:20
 12/12 A kérdező kommentje:

“Egyszerűen hányingerem van, ha az ő helyzetébe beleképzelem magam és arra gondolok, hogy egy vadidegen simogat, fogdos, stb...

Szépek a lányok, izgatnak, de nem tehetem meg velük, hogy pénzért erőszakolom meg a lelküket. Lelkiekben biztosan sérül az, aki ilyet csinál. A prostitúció rossz.”


Ezt értem és valahol egyet is értek, na de ki vagyok én, hogy megmondjam nekik hogy mivel akarnak foglalkozni?


Ők ezzel akarnak és kifejezetten azt élik meg szenvedésnek, ha nincs vendégük… Azért fogadnak esetleg kétes alakokat is, mert mi “normális” és “udvarias” (aztán ki tudja hogy ténylegesen mennyire vagyunk azok) emberkék, akik amúgy vágynak rájuk, nem mennek el hozzájuk.


Lényegében azzal ha nem megyünk, bojkottáljuk a vállalkozásukat…


Tudom, hogy ez most úgy hangzik, mintha felmentést keresnék, hogy mindenképpen mehessek… De én próbáltam már ezt sokszor logikusan és objektíven végiggondolni és én erre jutottam.


Ők nem mennek el azért mondjuk gyárba dolgozni negyed ekkora fizuért mert mi nem megyünk és szakmát vagy diplomát sem szereznek… Aki mondjuk 10+ éve ezt csinálja (pl. akit kinéztem), most 30 körüli, az már valószínűleg soha nem akar mást csinálni, hanem ebből a “szakmából” akar nyugdíjba menni…


Mondjuk egy felvilágosultabb társadalom az állami jogalkotáson keresztül dönthet úgy, hogy ez amit csinálnak ezek a nők az önpusztítás, mert pszichés károkat okoz és elvehetik a lehetőséget a kezükből, hogy legálisan prostinak menjenek és kriminalizálhatják, illegálissá tehetik ezt a tevékenységet… De ez nem lenne egy diktatorikus rendszer? Úgy értem sok munka keretei között magára vállalhatja az ember, hogy fizikálisan vagy pszichésen sérül a karrierje alatt, akkor miért pont ezeknek a nőknek tiltanánk meg? Ők esetleg betegek, fogyatékosak, akik gyámságra szorulnak?

Ez is lehet egy legit álláspont amúgy, de én nem hiszem hogy azok lennének.


Annyi biztos, hogy Ők maguk önszántukból mondjuk egy népszavazáson nem arra szavaznának, hogy legyen ez a tevékenység illegális. Egy olyan pártra sem szavaznának, aki azt hirdeti hogy betiltaná…


Ha pedig elfogadjuk, hogy bárki mehet hozzájuk, akiket Ők maguk hajlandóak fogadni, mert ez az a döntés az Ő kezükbe van, akkor miért ne menjek inkább én aki kifejezetten törekszik arra hogy szépen viselkedjen, mint az aki nem, vagy kevésbé törekszik erre?


Logikusan végiggondolva nekem ez az eredmény jön ki, de az ellenérzés azzal kapcsolatban, hogy fizessek valakinek a szexért, amúgy továbbra is bennem van.

2022. okt. 23. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!