Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lakásos prostihoz megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lakásos prostihoz megyek mit kell csinálni, mire kell figyelni hogy viszonylag jól érezze magát Ő is és ne traumatizáljam?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Virítsd a lóvét, legyél kedves, figyelmes, ápolt, egyszóval úriember és minden sima lesz.
2022. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gondolom az nem is lenne opció, hogy nem fizetem ki… Szerintem van ilyenre megoldásuk.


Ez nyílván alap, hogy kifizetem.


De ezenkívül?


Én alapvetően bújos és simogatós vagyok, de a nők másképpen működnek… Ha egy vadidegen bújcizik, az szerintem számukra lehet majdnem annyira rossz érzés (lelkileg) mintha mondjuk túl domináns.


Tehát nem kéne túlzásba vinni ezt a viselkedést, de ha sem domináns nem vagyok, sem pedig bújos, hülyén hangzik, de nem tudom hogy a kettő között mi van.


Olyan nőt néztem ki aki azt írja, hogy gyengéden kell vele bánni.

2022. okt. 23. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

Lakásos prosti nem véletlen. Strici másik szobában. Haverom is így csinálja. De gáz ha krvazol, én minden nap prostizok tény, de ingyen, annyi nő ír most is mindjárt kikapcsolom a telefont, nem érdekel a napjuk, csak a végkifejlet, sok baromságot írják a bnőjiknek xdd

24

8x bajnok

2022. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

#5

Jocó előbb még a homoszexuális témakörben válaszolgattál :DD

2022. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy rendben van-e neki, gondolom szex előtt jó ha megbeszélitek, ki mit szeret, ne érjen senkit kellemetlenség.
2022. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy gáz e ha prostizok, még sosem voltam…

És az mondjuk pont nem érdekel, ha gáz.


Ambivalens érzelmeim vannak a dologgal kapcsolatban, mert alapvetően azt gondolom hogy joguk van kiárusítani a saját testüket, nekem nincs jogom emiatt ítélkezni felettük… Viszont ugyanakkor a magam részéről kibérelni valakinek a testét sem etikus. Tudom, hogy ez ellentmondásos…

De ha azt nézem, hogy Ő ezt szeretné csinálni, ezzel akar pénzt keresni, akkor a legjobbat azzal teszem, hogyha elmegyek és olyan vendége leszek ami a legjobb/legkisebb rossz.

Addig sem olyan vendéggel van, aki mondjuk kevésbé jó vendég… De ehhez az kell, hogy tényleg jó vendég legyek.


Amúgy meg nagyon vágyom barátnőre, de vannak olyan problémáim, amelyek miatt valószínűleg nem tudok hosszútávon fenntartani egy párkapcsolatot, pedig ahhoz két ember közös munkája kell. Én ebben nem tudok részt vállalni, akkor meg miért rabolnám egy lány idejét hogy aztán szakítsunk?

2022. okt. 23. 15:58
 7/12 manly ***** válasza:
15%
Előre kell fizetni ez a minimum, de pl. én nem mennék senkihez mert nem biztonságos.Ilyen erkölcstelen nőktől minden kitelik.
2022. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig rendes srácnak, jó embernek tűnsz, mi az a probléma, ami miatt nem lehetne barátnőd?
2022. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7.


Miért gondolod, hogy erkölcstelenek?

Biztos van olyan is, de biztos hogy van olyan is aki soha nem ártott senkinek…


Meg mi a legrosszabb ami történhet? Elveszi a pénzem valami strici? Na bumm, max egy tizessel vinnék többet annál mint amit előre lebeszélünk, azt is csak a biztonság kedvéért… Vagy nem lesz szex, mert beígéri, de nem vállalja? Sebaj, bukom ezt az egyszeri összeget, de nem megyek vissza.


Megvernek? Ettől valahogy nem tartok, mert ebből már súlyos börtönévek nézhetnének ki nekik, de amúgy meg meg tudom magamat védeni, elsősorban szavakkal… De ha minden kötél szakad, akkor van olyan kiállásom hogy velem ne akarjanak kötekedni. De ismétlem, ilyesmitől nem tartok.


Olyan nőhöz mennék aki hosszú évek óta csinálja és sok értékelése van, több oldalon is…


Igazából csak attól félek, hogy megbánom és lelkiismeret furdalásom lesz utána.

2022. okt. 23. 16:05
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Rátapintottál a lényegre. Legalábbis, pont ezen ok miatt nem megyek én sem lányhoz. Egyszerűen hányingerem van, ha az ő helyzetébe beleképzelem magam és arra gondolok, hogy egy vadidegen simogat, fogdos, stb...

Szépek a lányok, izgatnak, de nem tehetem meg velük, hogy pénzért erőszakolom meg a lelküket. Lelkiekben biztosan sérül az, aki ilyet csinál. A prostitúció rossz.

2022. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!