Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan vannak akik fiatalok de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akik fiatalok de már nagyon rég voltak együtt valakivel?

Figyelt kérdés

Én utoljára 21 évesen szexeltem most pedig 25 vagyok, tehát 4 éve vagyok nő nélkül.

Fiatal korban gáz ennyi ideig egyedül lenni?

Vissza gondolva rengeteg idő ez már kb azt sem tudom milyen érzés punciba lenni 😕


2022. okt. 22. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Van aki még szüz is lányként pl
2022. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szomorú
2022. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező most is fiatal vagy még ennyire ne csüggedj el,lesz ez még jó is … Előbb utóbb biztosan lesz benne részed ha keresel valakit.

#1 Ugyanez neked is,de ne kapkodd el ha emlékezetes együttlétre vágysz.!

2022. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.
2022. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26 vagyok, lassan két éve nem voltam lánnyal. Őszintén szólva valljuk be, kvázi újra szüzek lettünk:D
2022. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25 vagyok, 23 évesen voltam utoljára nővel, előtte 18 évesen (1-1 alkalommal), ahhoz az 5 évhez képest ez a 2 év még csak a bemelegítés, fel se tűnt kb :D
2022. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!