Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban jóval kisebb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jóval kisebb az erősen túlsúlyos nők szexuális étvágya,mint a normál alkatúaké?

Figyelt kérdés
Egyrészt azt olvasom,hogy nagyon kövér nőt könnyű találni szexre,másrészt viszont azt,hogy nehezen mozognak,nehezükre esik szexelni.Melyik áll közelebb a valósághoz?

2022. okt. 19. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 167 cm 115 kg vagyok, és nagy szexuális étvágyam van. Heti többször masztizok plusz mellette 2-3 szex van a férjemmel. Nemtudom nálad mi számít erősen túlsúlyosnak. 25n
2022. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2022. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz.

És szerintem nem igaz, hogy "nagyon könnyű kövér nőt találni szexre", vékonyat is lehet találni, ha megfelelő helyen, módon teszed.


Nekem volt jó pár elég telt partnerem, jóval 100 fölött is, volt aki nem is masztizott, viszont amikor együtt voltunk végig nedves volt és kívánt, még akkor is amikor épp pihentünk.


Nem esik nehezükre szexelni, de persze vannak korlátok. Vékony csajokból is van aki csak fekszik és ennyi a tudomány.

2022. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 162 cm vagyok és 78 kg.


Sokaknak már ez is túlsúly, ezért gondoltam le írom az én esetemet is. Folyamatos sport mellett napi 2 maszturbálás, volt hogy edzés után 4x is csináltam, de az eddigi rekord 6x maszturbálás volt egy több mint egy órás kardió után :)


Nem mozgok nehezen, mint mondtam, csak nem vagyok modell alkat és úgyis sokan belekötnek hogy szerintük dagadt vagyok. Amúgy nem, csak izmos. De azt már fáj sok embernek elfogadni, hogy nem csak telt, de telt izmos lányok is léteznek.

Szex napi 2-3 is oké, páromtól függ meg attól, hogy mikor nem zavarnak minket.



22/N

2022. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
A feleségem erősen túlsúlyos és havi egyszer hajlandó lefeküdni velem, akkor is eléggé passzív...
2022. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én erősen túlsúlyos alatt 150-200 kg-os nőkre gondoltam.
2022. okt. 19. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mozgékony-e, meg hogy milyen az étvágya, teljesen más dolog. A kettő nem függ össze...

Miért nincsenek a fogalmakkal tisztában az emberek?

2022. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6. Mint mondtam, azért írtam ide mert sokan ledagadtoztak már. Szóval feel free.

De ha úgy van, akkor nem kell az én kommentem figyelembe venni és ignorálni kell, kész.

Törölni már nem tudom :D

(Nem olvastam el figyelmesen, ez van.)

2022. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Tudod te, hogy 150 kiló milyen rengeteg?! Egy átlagos női magassághoz a 120 kiló is nagyon sok!
2022. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom.Volt már 171 cm magas,192 kg-os kedvesem.
2022. okt. 19. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!