Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nézik le a prostik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nézik le a prostikat mikor sok terhet levesznek a vállukról?

Figyelt kérdés

Most gondoljunk bele mi lenne prostik nélkül. Sok frusztrált, kiéhezett férfi nem tudná levezetni a felgyülemlett szexuális energiáit és valószínűleg jóval több nemi erőszak történne olyan nők kárára, akiket csak eszközzé válnának.

Tulajdonképpen minden társadalomban létezett valamilyen formában már a Biblia korában is, mert mindig volt igény nem hivatalos formában is szexuális életet élni és pl a viktoriánus korban kifejezetten szégyen volt otthon élvezni a feleséggel a szexet, bezzeg a bordélyházban ott minden megvolt engedve.



2022. okt. 18. 13:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem így gondolkodnak, ebbe bele sem gondolnak.
2022. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Engem zavar az, hogy én tanulok, dolgozok rendes munkahelyen heti 40 órát azért, hogy előrébb jussak. Közben meg ezek a nők lusták mindenhez, csak ennyire képesek, hogy széttegyék a lábukat. Mégis sok jó pasi is inkább ezeket a nőket akarja ajnározni, mint a normálisabbakat és még pénzelik is őket. Én sosem voltam egy olyan típus, aki elvárt volna bármit a férfitól, hogy fizessen nekem, szóval ilyen jellegű igényem sosem volt, pedig nem keresek jól. Néha elkeserítő, hogy ma a tisztességes embereknek a legrosszabb, miközben könnyűvérű nők mindent megkapnak.
2022. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked ennyi a világképed? Hogy ha nem dughat, akkor a férfiak többsége átmegy állatba?


És csak hogy tisztázzuk: a nemi erőszak soha nem a szexről szól, hanem a másik lenyomásáról, megalázásáról, bántalmazásáról. Magyarán abból a férfiból aki alapvetően normális, akkor sem lesz nemierőszak elkövető ha soha életében nem dughat. maximum megoldja marokmarcsával...

2022. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%

Kár ezen lovagolni. Én állítom hogy 10 nőből akinek van férje pasija partnere abból 9 nek a csavoja már volt prostinal.

És lesz is.

Csak a sok idióta nő azt hiszi hogy az ő pasija nem. Dehogynem.

2023. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!