Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szednétek fel a szomszé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szednétek fel a szomszéd csajt?

Figyelt kérdés
Ferje nem nqgyon aktiv. Néha segitek a csajnak. Egyszer egyszer elpoénkodik szexuálus dolgokkal. Héteni is megyek hozzá segiteni. nincs itthon a férj

2022. okt. 18. 05:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rá, hogy komolyan tetszel e neki, vagy csak addig van benne amíg nincs tétje.
2022. okt. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettesben vagytok próbàld megcsókolni ,ha arra nyitott akkor minden màsra is 😉
2022. okt. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
#2 ez azért nem feltétlenül igaz, én is hagytam, hogy többször is megcsókoljon házas férfi, mert kívántam, vonzott, működött a kémia. Ettől még a további közeledésére nem voltam nyitott.
2022. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én sehogy xd mer a húgom xd
2022. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Elsőre, másodikra,... nem, de előbb utóbb meg tudott volna dugni, szóval érdemes próbálkozni.

2022. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha célozgat akkor arra rá kell csapni.. közeledni.
2022. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
#5 nem tudott volna megdugni, mert nekem nem volt pálya házas férfi.
2022. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

És a csók??, nekem ez így akkor furcsa, ha én férfiként valakit megcsókolhatok (ha csak nem egy "rossz" pillanatról van szó), akkor, ha akarom azt előbb utóbb meg is dugom.

2022. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!