Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokat is zavar ha a szomszéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is zavar ha a szomszédjában hangosan dugnak ?

Figyelt kérdés

Pesten élek albiban és kb mibdent hallani mi zajlik a falakon túl . Eljön az éjfél és 1 óra csak azt hallani jobbról balról ahogy csattognak az ágyékok minden irányból meg nyögések .

Ők tudnak róla , hogy qurvára áthallattszódik minden ? Vagy nem is sejtik ?

Engem mindenesetre zavar .

25/ l


2022. szept. 16. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
ne irigykedj
2022. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Tegyél fel egy fülhallgatót és hallgass zenét vagy nézz filmet.
2022. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem irígységből kérdezem .én is meg tudom oldani úgy , hogy mások ne erre csorgassák a nyàlukat .
2022. szept. 16. 22:30
 4/21 Csicuki ***** válasza:
71%
Ez totál természtes ezzel együtt kell élned ha egy társasházban laksz
2022. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem élek albiban, de engem is zavarna ha pl fáradtam haza érnék és nem tudnék aludni mert hangosodnak. Értem én hogy ehhez tartozik meg muszáj el tűrni, a fülhallható sem opció mert nem biztos, hogy meg hallaná a reggeli ébresztőt. Nem tudom mit kéne tegyél de természetes dolog minden albiban elvileg van ilyen pár.
2022. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Én is hangos vagyok, nem érdekel, hogy hallják a szomszédok. 😙 L
2022. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Ne csorgassák a nyálukat? Én inkább a hányásomat csorgatom mikor ilyet hallok… sajnos ez a panel átka, nekem is halottak már mikor telefonba ordítok mert összevesztem valakivel…

Szerintem traumatikus ha hallod hogy melletted szexelnek… undorító

2022. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Ha aludni akarnék akkor idegesítene, ha nem akarnék akkor meg "elkapnám" a páromat én is egy körre had menjen sztereóban a műsor 😃
2022. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
mindjárt éjfél :DD
2022. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss egy üveg bort és kezdj olvasni francia romantikus novellát. Úgyis mindjárt kezdődik a műsor, jó lesz háttérzajnak :D
2022. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!