Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem keményedik meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keményedik meg teljesen?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Megfigyeltem, hogy neki nem keményedik meg teljesen, sem akkor, ha kézzel elégítem ki, sem akkor, ha szájjal. Feláll, de nem lesz annyira kemény. Amikor be akarja tenni is csak ilyen félkemény, tehát akkor sem annyira az (ettől eltekintve teljesen normálisan be tudja tenni). Mindig megkérdezem tőle, hogy nem esik jól, vagy nem szeretné, de mindig azt mondja hogy nagyon jó minden. Mi lehet ennek az oka? Köszi a válaszokat!
2022. okt. 12. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az okát, de ha merev annyira, hogy be tudja tolni, akkor ne agyalj fölötte, mert még elveszed az önbizalmát. Fő, hogy Neked is jó legyen, de mivel hogy be tudja tolni, akkor a hüvelyed kitölti, tehát talán jólesik mindkettőtöknek.
2022. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Maga a szexel nincs baj, be tudja tenni, és mindkettőnknek jó, csak nem értem, hogy miért nem keményedik meg teljesen
2022. okt. 12. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
A stressztől
2022. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Idővel még jobbra változhat.

Amikor egyedül van, akkor keményebb neki?

Ezt óvatosan, megfelelő pillanatban kérdezd, nehogy amiatt stresszeljen, hogy sokszor felemlíted a keménységének a hiányát.

2022. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában az izgalom, a stressz, vagy a félelem okozhat ilyesmit. Ha nem zavar ez, mert jó az együttlét, akkor szerintem se beszélj erről, de ha esetleg rosszabbra fordulna a helyzet, akkor vedd rá, hogy menjen el orvoshoz.
2022. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!