Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő hogy tud megerőszakolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogy tud megerőszakolni egy férfit?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Na, erre én is kíváncsi lennék!

Elvégre ha nem áll fel a pöcsöm, akkor csinálhat ő bármit, szex az nem lesz belőle, max szopás! :P ;)

Esetleg úgy tudom elképzelni, hogy a férfi ugyan nem akarja a szexet, de a nő mégis kikötözi és felszopja, aztán szimplán beleül, és kvázi megdugatja vele magát... :D

2022. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom, de rajtam gyakoroljon.
2022. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Lekötözi valahogy a férfit, vagy lekötözteti. Onnantól kezdve eldönti, hogy beleül, vagy ha fordított szerep vonzza, megdugja egy felcsatolhatóssal. De ez szerintem nagyon ritkán fordul elő.
2022. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Vagy profi küzdősportoló-, vagy legalább jobb fizikumu, mint a pasi, akit kiüt, majd utána ledominálja.
2022. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nyalásra kényszeríti.
2022. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Feltesz egy felcsatolhatósat és a kikötözött pasit seggbe rakja.
2022. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Erőszaknak számít nagykorúként 14 év alattival szexelni. Az is erőszak, ha akaratnyilvánításra képtelen (pl. eszméletlen, bódult, magatehetetlen) emberrel szexel valaki. Sőt az is szexuális erőszak, ha az egyik fél megtévesztően azt állítja, hogy védekezik a teherbeesés ellen, pedig nem teszi.
2022. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Farokgyürűvel szorítja a farkad, és akkor nem tudsz lelankadni, vagy sokkal nehezebben.
2022. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Érdekelne a véleményed, kedves 53%-os, aki mindenkit lepontozol. Te mit gondolsz erről a kérdésről?

(#7 voltam)

2022. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Ezt most miért kellett lepontozni? Vagy 3 accountod is van? :)
2022. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!