Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk!Titeket nem zavar,ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Titeket nem zavar,ha a barátnőtök szex közben simogatja a csiklóját?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 12:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, még én is szoktam neki, hatalmasakat tud élvezni olyankor.
2022. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9%

Hat, zavarna is meg nem is. Zavarna, mert úgy érezném hogy neki ezek szerint nem elég amit miattam érez és a helyett hogy tanácsokkal látna el a javulás terén inkább saját maga intézi.

A nem is annyi, hogy lehet hogy azon kevesek egyike akik nem képesek hüvelyi orgazmusra, és az eddigi pasik nem egészítették ki neki semmivel.

2022. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkit nem zavart ez!
2022. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én is az mellett vagyok, nekem is jobban esik, ha a no huvelyileg élvez el tolem. De természetesen ez tudva levo dolog, hogy kevés no képes erre. Igy ha ez szitu, akkor élvezem hogy magához nyul, és elélvez a velem valo sex kozben, Ugy hogy csak hajra. Az élvezetért van, azért meg én is oda vagyok, ha o élvezi.
2022. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%
12-es: "azon kevesek egyike akik nem képesek hüvelyi orgazmusra" nincs hüvelyi orgazmus, de ezt sokan képtelenek felfogni. Meg alapvetően azon kevesek egyike??? Ha létezik is csikló orgazmus, pont hogy azok vannak kevesen akik képesek rá. Ha csak dugsz egy nőt, az magától hogy x ideig dugod, nem fog elélvezni. Kell a inger. A hüvelyben pedig nincs olyan idegvégződes, mint a csiklóban. De hát a biológia tudásuk sokaknak kb nulla.
2022. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti gyenge a kukid és neki kell magát izgatnia, hogy el tudjon élvezni
2022. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
a volt nőm csak úgy tudott elmenni, ha kutyában kettyintettem, ő masztizott és a hüvelykujjam fele ugrált ki be a segglyukán. Én is élveztem, ezért egyáltalán nem zavart.
2022. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális pasi nem akad fenn ezen, sőt. A legutóbbi magától is simogatta, nem nekem kellett. Aztán mondtam, hogy túl erős és ő mondta, hogy csináljam én.
2022. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!