Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan ösztönözzem a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ösztönözzem a barátomat hogy durvábban dugjon meg?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy szeretném ha keményebben bánna velem szex közben, régóta vannak "megerőszakolós" fantáziáim (ami persze teljesen más mintha valójában történne ilyen)

Úgy látom rajta hogy valamennyire vevő a dologra, de egy kicsit lightosan mer csak dominálni. Már beszéltem vele erről, akkor nagyon jól megbaszott utána, de csak egyszeri alkalom volt. Olyat is csináltam már hogy beszóltam neki hátha mérges lesz, (ő is tudatában volt hogy mit akarok) de ez is csak kétszer sikerült.

Konkrét tippek érdekelnének, hogyan viselkedjek hogy azt érezze hogy bármit megtehet velem? Hogy meg akarjon büntetni?



2022. okt. 7. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Mindig inspirálni kell? Mond meg neki hogy téged basz.ni kell nem dédelgetni.

Én pont ilyen nőt keresek, ha érdekelne!

2022. okt. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Dédelgetni is kell néha, de nem mindig csak ahhoz van kedvem.

Egyébként a múltkor nagyon áradoztam hogy milyen jó volt miután bedurvult és úgy tűnik vette a lapot mert ma reggel megcsinált rendesen. :D

Ugyanitt az ajánlatokat tisztelettel elutasítanám.

2022. okt. 8. 12:33
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem értem miért írtad ki a kérdést ha reggel elintézett!

Kommunikáció fontos és elengedhetetlen egy kapcsolatban.

2022. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy nem ő a te párod. De mindenképp beszélj neki erről. Mert látod, hogy az is működött. Többet kell beszélni.

Van az a pasi, mint én aki szereti a lágy szeretkezést is, de a kikötözős szexet is, vagy hogy jól elfenekeljem a nőt.

Nem tudom, hgoy ez mennyire ritka vagy gyakori, de én ilyen vagyok.

Nagyon be tudok vadulni, de tudok gyengéd is lenni.


A lényeg, hogy beszélj vele erről!

2022. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kezd el ütni akkor bevadul majd :D
2022. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!