Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan ösztönözzem a párom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ösztönözzem a párom a szexre?

Figyelt kérdés
Néha felveszek valami szexi ruhát amit ő szeret akkor minden rendben van, de ha csak úgy beprobalkozom nem mindig érdekli. Fiatal a kapcsolat, de korban már 25 és 27 évesek vagyunk. Mostanában sok a stressz, én így tudnám levezetni. ő meg pont, hogy nem tudja így mert még kedvet sem tudok csinálni neki és mindig dicsér, szeretget, simogat elmondja hogy mi az oka stb,nem csal meg ez biztos de mikor már ott járunk hogy akkor jöjjön a szex akkor sokszor jön az hogy neki nem megy és én ott maradok csalódottan .. Volt már higy 1 hónapig nem jött össze, pedig csak hetente próbálkoztam be, ő meg ritkábban próbálkozik pedig ő a férfi a kapcsolatban. Segítsetek ötleteket adni.

2020. dec. 18. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell erőltetni? Neki ennyi esik jól. Ez csak rosszabb lesz, ha már nem fiatal lesz a kapcsolat. Keress olyan partnert, akivel hasonlóak az igényeitek!
2020. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem akar szexelni, akk nem is fog, ösztönözheted bárhogy. Meg kéne szüntetni a stresszt okozó körülményeket (a covid miatt sokat stresszeltem, hogy el fogom veszíteni a munkám, ezért nekem se ment a szex).

Nem tudom, hogy a párod szed-e vitaminokat, de mióta én szedek D-vitamint, Magnéziumot azóta sokkal többször kívánom a szexet és többször is csináljuk (nem tudom, hogy van-e összefüggés, de egy próbát megér).

Búj hozzá többször, random smárold le, simogasd a farkát, hátha beindítod vagy mászkálj előtte úgy, hogy nincs rajtad felső. Fogj egy rossz pólót, vedd fel és tépd le magadról előtte. Ha ezek után sem akar többet szexelni, akkor nem tudsz vele mit csinálni.

2020. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kettesben vagytok vonulj kicsit félre a telóddal és küldj random üzeneteket a nagy senkinek.

Egy idő után észhez fog térni, a féltékenység csodákra képes :)

2020. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso! A baratnod neveben is koszonom, hogy elkezdtel vitaminokat es nyomelemeket szedni, az en (ex)parom nem tudta megerteni, hogy mennyire rohadtul szamit! Foleg, ha depresszios az ember.

Mindenben egyetertek az utolsoval.

Annyival egeszitenem ki, hogy ulj le vele beszelni errol, bizalmasan, nyiljatok meg, kerdezz ra, hogyan segithetnel stresszcsokkentesben stb.

Nekem inkabb feladta a parom a kapcsolatot egy olyan kifogassal, ami full ellentmondasos, minthogy erot vegyen magan es beismerje, hogy a depresszioja miatt van minden problemaja, es igyekezzen valtoztatni az eletmodjan a pszichologus mellett . Ennyit a nagy szerelemrol..:)

2020. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Néha felveszek valami szexi ruhát amit ő szeret akkor minden rendben van"

én ebből indulnék ki. szóval annyira azért csak nem sok a stressz az életében, hogy szexi ruhával ne tudd beindítani.

én is elég érzékeny vagyok erre: ha csak úgy vagyunk egymás mellett hónapok óta, persze akkor is lesz valamennyi szex, de azért nem fog túlságosan pezsegni a vér. a járványhelyzet/szar idő kombó pedig különösen hajlamosít a bepunnyadós unalomra.

jobban el kéne beszélgetni, hogy mitől izgalmas számára a szex, mik a vágyai, mennyire tudnátok együtt megélni őket.

2020. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 exronin ***** válasza:
100%

Én sem erőltetném. Így, hogy folyton te akarod, csak még egy elvárással szembesül.

Várd ki, amíg ő akarja, hagyd, hogy ő vegye el, hogy ő érezze férfinek magát. Ne célozgass, ne öltözz, ne helyezkedj. Csak várj.

Ha nem tudsz várni, akkor keress mást.

2020. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!