Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a házasság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a házasság után kevesebb a szex?

Figyelt kérdés
Míg szerintem minden normális kapcsolatban amíg jártunk szex mindig volt akármikor bármikor akárhol miután meg házasodtunk még csak csak volt miután a gyerek megszületett természetesen jött a fejfájás nincs kedvem stb. Ez szentírás a nőknél (adj szexet miután megházasodol úgyse megy sehova nem kell szex)én ugyanúgy kívánom állandóan simogatom mennék rá stb. Annyira ritka hogy már amegcsaláson gondolkodom,van így valaki még?

2022. okt. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

PS4


Majd 3 hónapig gyűjtöttem rá. Mikor megvettem, kivetem 4 nap szabit, és csak nyomtam.

Ennek vagy 5 éve. Most meg...már vagy 2 havonta ha előveszem.

2022. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nalunk nem valtozott N
2022. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát ugyanazt a muffot gyömöszölni évekig egyhangú.
2022. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbször azért mert az emberek hajlamosak belekényelmesedni, beleszürkülni a "tutiba". Nem tesznek érte, mert "már megvan". A jó kapcsolat, házasság titka ugyanaz mint a jó kerté - ápolni, gondozni kell akár minden nap! Ettől még előfordulhat hogy már az elején eltolják - nem igazán illik össze a két fél, de az esetek 99%-ban a bibit az érzelmi elhidegülés okozza.
2022. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Mennyit segitesz neki a háztartásban és a gyerek körül ?

Vagy minden rászakad ?

2022. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk konkretan az volt, hogy a masodik gyerek utan fullban elhagyta magat az asszony (nem a szules utani par kilora ertem!) igy nyilvan en sem kivantam mar. Ja es nem, nem az volt, hogy raszakdt volna haztartas meg minden, sot!

En ugy gondolom, hogy ahhoz, hogy mukodjon egyreszt kondiban kell magat tartsa az ember valamennyire, legalabbis apolt maradjon masreszt meg dolgozni kell azon, hogy fennmaradjon a jatek, a tuz, sosem vegye keszpenznek a masikat.

2022. okt. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!