Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves kor felett nehézzé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves kor felett nehézzé válik a szexuális élet férfi szemszögből?

Figyelt kérdés

"Felmérések, tanulmányok sokasága igazolja, hogy a világon minden második negyven évnél idősebb férfi küzd merevedési problémával, vagyis százmilliókat érint a szexuális együttlét élvezetét, minőségét nagyban csökkentő funkciózavar, az erektilis diszfunkció."


[link]


2022. okt. 6. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek áll aki potens, az tud szexelni ,aki meg nem, az meg akármilyen nővel van se tud.

Prostik mesélhetnének.

2022. okt. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egészség és baktériumok függvénye.
2022. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hála Istennek, nincsenek merevedési problémáim, ugyanolyna jól működik, mint tini koromban, nálam is inkább az a gond, amit egyik előttem Válaszoló írt, hogy nehéz az ismerkedés már ebben a korban.

Egy egészséges férfi ebben a korban is vágyik az intimitásra és -részemről legalábbis - mindezt tartós párkapcsolatban képzeli el. (Ami engem illet, prosti, alkalmi szex kizárva).


45/F

2022. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jav.: *ugyanolyan
2022. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz.

Én 49 éves vagyok, a negyvenes éveimet a legjobb helyre sorolom 🤫

2022. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egészséges esetben nem igaz ez, sőt az tény, hogy jobban megtudod dugni a nőket, de igaz, a férfinak az orgazmusa (már az érzés maga) már nem akkora mint mondjuk a 20-as éveiben.
2022. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, én 37 évesen még csak most kezdek csajozni, eddig kimaradt. Szóval minimum 20 évet akarok, kb. 55-60-ig, mi értelme lenne tovább élni 37 évesen, ha nem tudsz még legalább 20 évet csajozni?
2022. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha nincs valami gátló betegsége, egy férfi lazán potens még 60 évesen is. A 40-esek impotenciáját leginkább stressz, alkohol, dohányzás okozza, vagy épp egy ezt befolyásoló betegség, ami nem gyakori ebben a korban. Az lehet, hogy nem fog zsinorban 3-4 menetet végigcsinálni, mint egy 18 éves recskavitéz, de 1-2-őt simán lehet hozni ebben a korban is.
2022. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor bízom benne, mire 40 leszek, nem lesznek gondjaim. Amúgy igyekszem egészségesen élni.

2022. okt. 7. 23:01
 20/21 anonim ***** válasza:
Sok függ attól is, hogy milyen szíved van.
2022. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!