Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen fehérnemű volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fehérnemű volt rajtatok aznap amikor elvesztettétek?

Figyelt kérdés
Nekem fekete az összes melltartóm és bugyim. A legtöbb tanga fazonú az utolsóból. Szerintetek így is jó vagy még előtte vegyek valami mást.🤷🏽‍♀️

2022. okt. 5. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó az! Úgy sem azt fogja nézni a fiú, hanem az összképet. Rajtam egy fehér melltartó meg egy fehér francia volt.
2022. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hú erre már nem emlékszem.Nem lényeges, úgyis lekerül meztelenül leszel.
2022. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Piros csipkés franciabugyi és hozzáillő melltartó. Tehát így egy szettben volt.
2022. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
fehér elöl csipkebetétes hátul selyembugyi, egyébként le sem vette, mellette félrehúzva dugott meg
2022. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Rajtam egy lolis csipkés világoskék-fehér-pink szett volt, tanga fazonú volt az alsó része.

Igazából, ha neked tetszene egy szép szett, amivel meglepnéd az illetőt vagy, amiben te épp jól éreznéd magad az már csak rajtad áll. Én szerintem cuki a fekete melltartó-tanga egyben, de vehetsz magadnak valami csinosat/aranyosat, már csak az alkalom miatt is, sok sikert!

2022. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Na most srácok!


Melyikünk emlékszik arra, hogy milyen ruhában volt? :DD

2022. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam fehér csipketanga volt.
2022. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!