Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mi élvezet van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi élvezet van a szexben?

Figyelt kérdés
Eleve nem is élvezik, nrmhogy orgazmusuk lenne. A csiklót simogatják, de azt lehet férfi nélkül is... Ha ez még nem volna elég, a felcsinálás is a te gondod... Te fogod a gyerek sorsát eldönteni. Sőt a férfiak általában csak lyukként tekintenek a nőkre, márcsak ezért is ok nekem arra, hogy soha ne szexeljek... Vagy tévedek?

2022. okt. 1. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván azért szexel több millió/milliárd no rendszeresen, mert nem jó:D
2022. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleve élvezi sok nő, az orgazmus még egy plusz. A csikló simogatása vagy segédeszközök használata pedig nem ugyan olyan, mint az igazi.

Számomra falsch sztereotípia, hogy A férfiak lyukként tekintenek a nőkre, hiszen vannak olyan férfiak, akiktől én sem akarnék többet szexnél. Ez lehet női oldalról, vagy akár férfi oldalról is igaz. És az, hogy valaki felé ezt érzem, még nem jelenti azt, hogy mindenki felé. Ilyenkor alakulnak ki úgynevezett kapcsolatok, csak gondoltam felhozom, hátha nem hallottál még róla.

A többi mondatodat nem tudtam értelmezni, és nem is akarom.

2022. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Pedig igaza van a kérdezőnek

11, azért szexel több milliárd no mert ez a társadalmi elvárás, pénzért, kapcsolatert stb….

A férfiaknak meg sokkal jobb a szex és a legtöbb tényleg tárgyként tekint a nőre

Eleve egy gusztustalan dolog az az élvezkedés közben

2022. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Noren1989 ***** válasza:
#13, szerintem dörgölőzz hozzà anyudhoz, és làsd be, rajta kívül senki nem fog szeretni.
2022. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Jaj mindig el akarjátok terelni ilyen paraszt dumával az igazságról a figyelmet
2022. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Noren1989 ***** válasza:
Így van. Anyàdat is csak azért dugtuk meg itt pàran, mert kellett a pénz a kisegítő iskolàdra.
2022. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!