Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért használ sok nő, vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ sok nő, vibrátor vagy valami más segédeszközt a pasija vagy a férje mellett?

Figyelt kérdés

Ilyen bénák a pasik,vagy lusták

hogy erre kényszerülünk?

(nem kell a nagy duma a pasiktól)



2022. okt. 1. 08:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk egyáltalán nem béna a párom, sőt, a vibrátorok nem nyújtanak akkora élvezetet, mint a nyelve. De miközben bennem van, nem ér el még a nyelvével is. :D

Plusz amikor nem vagyunk együtt, akkor használom őket.

2022. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert nagyobb az igényem, mint neki. Nekem akár naponta 2x is lenne kedvem, míg neki a heti 2-3 elég. Tisztában vagyok, vagyunk azzal hogy nekem van extra nagy igényem és nem zavarja.
2022. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Hogy mindkét lukam legyen egyszerre kitöltve.
2022. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem áll fel a farkam sajnos,minden más téren kielégítem.Vettem neki mindenféle játékszert,ezzel mindketten kielégítjük egymást!Nem,nem vagyok lúzer,nem találtak az orvosok se problémát!😉
2022. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy tudok elélvezni.
2022. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért ne használjon egy nő vibrátort, vagy bármilyen segédeszközt?

Akár a férje mellett, akár vele közösen?

2023. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a lehetőségek és a játéktér kibővítésének legjobb módja .

Megfelelő fantáziával csodákra képesek ezek a játékszerek .

Egyeztetni kell az igényeket és nem fogod megbánni 😉

50F

2023. okt. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!