Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért használ sok nő, vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ sok nő, vibrátor vagy valami más segédeszközt a pasija vagy a férje mellett?

Figyelt kérdés

Ilyen bénák a pasik,vagy lusták

hogy erre kényszerülünk?

(nem kell a nagy duma a pasiktól)



2022. okt. 1. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Mert jó belevinni egy kis játékot, meg egyedül is jó játszadozni vele. :)
2022. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Bár nem nő vagyok, de azt hiszem azért van, mert más élvezetet nyújt, az, mikor valaki maszturbál és mást, mikor a párja elégíti ki. Néha egyedül is jó átélni a szexuális örömöket, mikor senkitől sem függ a nő orgazmusa, addig húzhatja a dolgot, játszhat magával, amíg jólesik neki.
2022. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, hogy le leszek pontozva de azért megkockáztatom.

Én elég fiatal nő vagyok szerintem (24) de még sosem volt orgazmusom. Akivel együtt vagyok már hosszabb évek óta, ő vette el a szüzességem és a mai napig nagyon szeretem. Ezt a részét nem bánom. Ami kicsit rosszabbul esik, hogy a szex max 10 perc, nincs nyalás és az ujjazást sem élvezem éppen. Maga a szex isteni, de csak 10 perc? Ennyi idő alatt izgulok fel. Szóval kicsit bénácska, de elfogadom, próbáltam tanítgatni is. Aztán már a harmadik játékszeremet vettem meg egy év alatt. Teljesen más élvezetet nyújt és nem, ezzel sem volt soha orgazmusom, viszont lényegesen közelebb kerülök hozzá. Az a heti 2 óra, amit erre szánok az csakis az én időm, ahol a testemmel foglalkozom és azzal, hogy mit kíván. A pasik is masztiznak, de nektek lényegesen könnyebb helyzetetek van szerintem és nem is igényelhet különösebb segédeszközt egy egyszerű maszti közben.

2022. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Olyan élményt ad amit s pöcsöd nem tud. Ugyanúgy ahogy a férfi is olyan élményt ad amit egy műanyag darab nem tud.
2022. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van amelyik, béna, de gyakoribb hogy lecarja a nő igényeit, csak magával törődik.
2022. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktuk barátommal szex közben is használni. Meg amúgy is jó érzés
2022. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Napi,kétnapos szex kevés egy nőnek és használ segédeszközt akkor ott nem a férfival van a baj, szex mániás a nő és kevés neki egy napra a fél Város is.
2022. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődtem, biztos voltam benne, hogy nő ilyet nem kérdez, mert tisztában van vele, hogy ez nem ilyen egyszerű.

Nekem pl. nem kényszer a maszti, hiába van párom. Nem áll rendelkezésemre sajnos a nap 24 órájában, ahogy másnak sem. Plusz ez szerintem egy más igény, mint a szex. Ennek is eleget kell tenni, már akinek van.

2022. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok
2022. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8

Miért nem kérdeznék ilyet.

A környezetemben van sok ismerős és néha én is előveszem....

És miért nem ilyen egyszerű? Én sem vagyok fából.

2022. okt. 1. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!