Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Nők hány százaléka lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők hány százaléka lenne hajlandó szexelni más férfival a párja előtt és tudtával ? A Nők hány százalékát izgatja ez valójában ?

Figyelt kérdés
A feleségem hajlandó lenne erre, úgy érzem szerencsés vagyok. Vagy csak nem tudok arról mennyien kaphatóak erre ?

2022. szept. 30. 17:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nagyon kevés olyan nő van, aki nem gondolt még többes szexre és nem csalta még meg a férjét gondolatban.

Ne játsszuk a hülyét, a legtöbb nő nem azért nem lép félre, mert sose izgult fel másik férfira, hanem mert tudja ezt kezelni.

Onnantól kezdve lesz érdekes a sztori, ha kiderül, hogy a férj is benne van abban, hogy ez az izgató férfi ne csak fantázia legyen.

Na de hogy ebből lesz a valami, az már teljesen más kérdés, mert nem biztos, hogy jól fog elsülni.

Szal szerintem sok nőt izgatja, de élőben már kevesen vállalják be, mert sok a buktató.

2022. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%

Gondolatai mindenkinek vannak mindenféle dologról. Hányszor vertél meg már valakit gondolatban, vagy szóltál be a főnöknek és ebből hányszor valósult meg?


Nagyjából ez a kérdés is hasonló realitásd fed le, amiről a 10-es 11-es is írt. A gondol rá és a hajlandó az két külön lapon szereplő fogalom. Egy egészséges és kiegyensúlyozott, zárt kapcsolatban nincs olyan, hogy vadidegenek jönnek be az ágyba. Mert ez már nem egy zárt, hanem nyitott kapcsolat. Elhiszem, hogy vannak emberek, akiknél működik a swingerkedés, de jóval kevesebben vannak, akik ténylegesen csinálják. A nők jelentős része nem fog ilyet bevállalni, még akkor sem, ha néha fantáziál róla, mert sok a buktató. Ezt olyan nő fogja bevállalni, aki nem egyszer csinált már ilyet, vagy alapból nem túl elköteleződős a személyisége. De egy elköteleződésre, zárt kapcsolatra vágyó nő nem fog más bránerére ráülni te előtted, ezt kb borítékolhatod.

2022. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"Miután hosszú napok, hetek, hónapok óta együtt van egy fiúval és szexre kerül a sor nyílván minden lány arra vágyok hogy az általa imádott és szeretett fiú azt nézze ahogyan egy vadidegen, random sráccal lefekszik"


Tudod vannak olyan kapcsolatok amelyek nem "hetek, hónapok" óta tartanak hanem hosszú évek óta.


És a cuckold ezekre a jellemzőbb.

2022. szept. 30. 22:12
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
#13 tévedsz tudok olyan kapcsolatról ami eleve így indult :)
2022. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
Hihetetlen szerencsés vagy, hogy a feleséged egy másik csávóval kefél előtted! Ennél komolyan talán már csak akkor lehetnél szerencsésebb, ha teherbe is esne a másik csávótól, akinek nevelhetnéd a gyerekét, vagy ha elmennének hármasban nyaralni a te pénzeden, miközben te otthon takarítasz.
2022. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Milyen jó, hogy olyanok írnak a nyitott kapcsolatról, akiknek lövésük sincs az egészről.
2022. okt. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Volt részünk benne és nagyon jó volt!!! 43N
2022. okt. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy cuck-közeli eseményben volt részem egy baráti párral, ahol amúgy a sráccal vagyok jobb viszonyban. Neki nagyon kis farka van. Egy bulin toltunk minden cuccot, és a barátnője (maga sem egy világszépe) kérésére megdugtam, miközben ő ócsárolta a barátomat. Sajnos annyit ittam ugyan, hogy benne legyek ebben a hülyeségben, de annyit már nem, hogy másnap ne emlékezzek rá. Gondolom nem árulok el meglepetést, hogy már nincsenek együtt.
2022. okt. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

"Hányszor vertél meg már valakit gondolatban, vagy szóltál be a főnöknek és ebből hányszor valósult meg?"


Úgy látom nem érted:D

Pont nagyon jól írod első körben, hogy mi a helyzet a főnökkel.

De ezzel kapcsolatban azt is le kell írni, hogy a főnököt a legtöbb ember csak azért nem veri meg, mert tart a következményektől.

Tehát, ha nem lenne jogkövetkezménye meg egyéb hátránya a cselekménynek, akkor bizony lenne DáDá.

Na, itt ugyan ez a helyzet. Ha tuti biztos lenne az egész, tehát értem ezalatt, hogy jó a pasi, megfelelő a mérete, megbízható, diszkrét, van egy alkalmas helyszín, illetve a nő tudja azt is, hogy a párja később nem fog cirkuszt csinálni, meg egyéb nem várt gebasz se fog történni, akkor bizony benne lesz a legtöbb :D

2022. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%

engem izgat


22Nő

2022. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!