Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal pasi (26) és idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasi (26) és idősebb Nő ( 40 + ) Vélemények?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez veled történt meg kérdező? Jól érzitek egymás mellett magatokat? Szerintem nem kell vélemény akkor,de ha ragaszkodsz hozzá a legjobb húsleves recept: idősebb tyúk fiatal répa 😅😉
2022. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom 13 évvel idősebb. Nincs semmi gond ezzel szerintem
2022. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Mi szexxel kezdtük. Aztan szerelem lett.
2022. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rossz nincs ebbe,okoz neki sok boldogságot.
2022. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan párokat akik csak szexeltek egy ideig hasonló korkülönbséggel, de olyanokat is ahol házasság lett belőle.
2022. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha csak szex, akkor persze, semmi akadálya, mi is voltunk már párommal egyszer egy fiatal pasival hármasban (nem tűnt annak, csak 2 óra beszélgetés után jött ki, hogy 9 évvel fiatalabb), mégis talán a legjobb élményünk volt, mert párom elmondása szerint élete legjobb orálját nyomta a srác, nagyon mestere volt és amellett még jól működött az egész hármas is.


Ha kapcsolat, akkor persze nagyon sok konfliktus ki tud alakulni, mert maga a világnézeteitek is mások lehetnek. Én már sokszor nem tudok dűlőre jutni nálam 10 évvel fiatalabb emberekkel, kapcsolat szinten pedig biztos sok súrlódás lenne, viszont tudom, hogy sok embernek éppen ez kell egy kapcsolatban

2022. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen szexkapcsolatom, fantasztikus volt. Ha van lehetőséged egy jó kis milf szexre, ki ne hagyd!
2022. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma már lehetséges.
2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29 voltam, a nő 44, mikor összejöttünk. Igaz házas volt és nem lett válás belőle. Egyrészt a gyerekei miatt, másrészt folyton azon aggódott, hogy megöregszik, én pedig még mindig fiatal, egyre sármosabb leszek és elhagyom. Aztán a ott volt a gyerek probléma. Én nem akarok gyereket, de ő azt mondta, ez csak azért van, mert jelenleg a karrieremre koncentrálok, és később ez változni fog, de ő már nem fog tudni gyereket szülni nekem.
2022. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!