Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 3-4 hónapos kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 3-4 hónapos kapcsolat esetén milyen gyakran szexeltek?

Figyelt kérdés
A párommal 3,5 hónapja vagyunk együtt, és az elején napi 1-2 szex volt, viszont mostanában van, hogy 3-4 nap is kimarad… Én próbálnék kezdeményezni, amit ő mindig rövidre zár, így inkább már nem is próbálkozom, mert mindig rosszul esik a visszautasítás. Ezen kívül kedves velem, ölelget, puszilgat, de szex nincs… Én ebből sajnos egyből arra gondolok, hogy már nem vagyok neki elég szexi. Beszélni nem nagyon merek még vele erről, mert elriasztani sem szeretném, illetve lehet, h az én szexigényem a “túl nagy”… Illetve azt sem szeretném, hogy csak azért szexeljen velem, mert én “elvárom”. 28/N
2022. szept. 28. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ez a "kapcsolat elején napi 1-2 szex" időszak nem szokott túl sokáig tartani, maximum egy-két év alatt lecseng, hosszabb távon nehezen fenntartható, ahogy a kapcsolatotokban és az életetekben is jobban előkerül szexen kívüli összes többi fontos dolog, és beálltok egy ritkább, de állandóbb gyakoriságra.

három tippem van:

. lehet, hogy nála a szokásosnál hamarabb lecsengett ez az időszak, de amúgy nincs semmi gond

. nem annyira talál szexinek, inkább csak az újdonság fűtötte

. valami más körülmény tett be nála a vágynak (nekem például az élményekben és ingerekben gazdag nyár végeztével, az első erősebb fázós őszi lehűléskor mindig zuhan egy nagyot a libidóm, és kell néhány hét, hogy visszaálljon)

2022. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

17 év házasság után 0 a szex. Kb 3 éve semmi. 3.5 hónap után minimum napi egy volt, elég magas a potenciám


37F

2022. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12: Hogy lehet azt bírni? Én 39 vagyok és már attól is megőrülök, hogy az asszony csak havi egyszer hajlandó rá...
2022. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Egy idő után megszokod. Tudom, ez elég hihetetlenül hangzik, de tényleg így van.

Az elején, mikor elkezdtem ismerkedni, görcsösen keresgéltem, de már nem érdekel😊

2022. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14: Mármint görcsös volt az ismerkedésed sok évvel ezelőtt? Nekem is, de mégis itt a feleségem. Más kérdés, hogy én heti egyszer szeretném megdugni, de neki nagyon ritkán van hozzá kedve.
2022. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Miért ne mernél beszélni róla??? Nem pont a párodnak kellene teljesen megnyílni, úgy akarsz élni hogy szorongani, titkolózni akarsz abban a kapcsolatban amit hosszú távra tervezel???

Mindazonáltal ha ekkora gap van a libidótokban az nem túl jó ómen a kapcsolatra nézve... Ha most ennyi mi lesz 5 év múlva?

Üljetek szépen le és beszéljétek meg. Inkább most lépj ki 3-4 hónap után mint éveket pazarolj az életedből.

2022. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, ritka az a nő aki ennyire sűrűn szeret szexelni, de olyan társat kell találni aki kielégít, mert hosszú távon akkor ebből gond lesz.
2022. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Volt akivel heti 4-5 volt, volt akivel 1-2 és olyan is akivel 0.25
2022. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!