Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon olvasom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon olvasom hogy vállal kényszerfranciát az pontosan mi?

Figyelt kérdés
2022. szept. 27. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szájbabaszás.
2022. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Rosszlanyok, jézus. Eliteltem mindig, de gondoltam kiprobalom. Képeket full jó, majd élőben elhanytam magam kb, kijott egy full junkie nő, szét volt kristalyozva. Majd másnap meg egy próba, ugyan olyan kabszis, undorítóak
2022. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt nem olyan nehéz kitalálni. Kényszerfrancia = kényszerrel végzett francia. Pl. ha a pasi erővel nyomja be a farkát a lány szájába. Vagy pl. ha francia közben a pasi lefogja a lány fejét, hogy ne tudja hátrébb húzni stb.
2022. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
A lefüggönyözött szobából kiugrik egy állig felfegyverzett beduin származású francia idegenlégiós és téged nagyon...
2022. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Kiverheted a fogait előtte.
2022. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy kicsit intenzívebben lehet sz.patni - de ettől még ha túltolod és félbolond módjára próbálod ugyanúgy le fog állítani a prosti.
2022. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem mind, van amelyiket tényleg keményen lehet szopatni. Persze sok a kamus is
2022. szept. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!