Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,melyiket választanátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,kapnátok egy csoda folytán egy választási lehetőséget.Bármelyik nőt megdughatnátok a világon,olyan bűverőtök lenne.Akármelyiket.Sztárokat is.vagy egy olyan sörcsapolót,amelyikből soha nem fogy ki a sör?

2022. szept. 26. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Első.
2022. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 engem pl gazdagsággal nem kaphatsz meg xd. Aki meg az elsőt valasztotta az igen. És ezzel tuti nem vagyok egyedül :)
2022. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 NTBS ***** válasza:
100%
Első, egyértelmű.
2022. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A 🍺 csapolót sokkal jobban ki tudnám használni. Beraknám a motoros klubházunkba, és az összes motoros, aki arra jár korlátlanul ihatna, és persze a klubtagok is.

Mivel nős vagyok, a másik tulajdonság inkább teher lenne számomra.

2022. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:53


Egy olyan világot élünk ahol mindennek és mindenkinek van ára. Csak tudni kell hogy kinek/minek mennyi... :)

2022. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy dugás vagy az örök sör (jó sör, pl Söröstyén, nem valami kőbányai), akkor sör. Ha korlátlan számú dugás vagy sör, akkor dugás.
2022. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#15 12es vagyok és max két dolog jut eszembe, ami belevinne ilyen anyagias dolgokba, hogy mondjuk az öcsém beteg lesz és máshogy nem tudjuk fizetni a kezelését, akkor igazából nekem is lenne egy áram, de szerencsére az öcsém kitűnő egészségnek örvend :))

Vagy a másik, hogy valamilyen szexuális szolgáltatásért cserébe kormányváltást eszközöl ki a csávó, hú, akkor már bármire hajlandó lennék😄 és mondjuk attól függne, melyik párt (vagy pártkoalíció) nyeri meg a választást, hogy én miket vállalok be. Pl a DK egy kézimunkába kerülne (vagy inkább csak abba, hogy leveszek egy ruhadarabot) és így tovább, MZP már ilyen hard BDSM lenne. És egy többesbe kerülne (amit amúgy nem akarok, azért ez a teteje), hogy valami olyan párt legyen, ami az egész ellenzéknél és a mostani kormánypártnál is jobb.

És a végén sugar babys pólóban kiállnék a miniszterelnök mellé, aki bemondaná, hogy én vagyok a nemzet megmentője.

Mondjuk ezzel csak a belpolitika lenne megoldva, még itt van egy rakás sz.ar ezen kívül is, szval aki képes ezeket megoldani, írjon privátot és megbeszéljük, mit tegyek, hogy ne alakuljon ki katonai diktatúra.

2022. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

17: ŐSzintén szólva, szerinted mi változna ha a jelenlegi kormány helyett bármelyik másik töketlenkedő bagázs kerülne a kondérhoz? Te még hiszel ilyenekben, hogy igazság, testvériség?

Ha rajtam múlna, nemhogy szexuális dolot, de tulajdonképpen a kisujjamat nem mozdítanám, egy kósza f . ngot nem eresztenék el azért hogy BÁRMELYIK párt ebből hasznot húzzon.

2022. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"És egy többesbe kerülne (amit amúgy nem akarok, azért ez a teteje), hogy valami olyan párt legyen, ami az egész ellenzéknél és a mostani kormánypártnál is jobb."

Ezt ezért tettem oda.

Amúgy közben eszembe jutott hogy az ilyen melegházasság meg tanárok bérének emelése dolgokat is intézni kéne, sztem ezek max szopásért, olyan alapdolgok. Ezekről csinálok egy listát aztán már megyek is, hogy hirdessem magam Puncson.

2022. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 az a baj, hogy a társadalmi változások, amiket szeretnél, azt a jónép nem szeretné, tehát nem lenne elég a köpcös alá befeküdnöd, hanem több millió férfit és nőt kéne meggyőzni. És a szavazói medián életkor 50 fölött van...
2022. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!