Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,melyiket választanátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,kapnátok egy csoda folytán egy választási lehetőséget.Bármelyik nőt megdughatnátok a világon,olyan bűverőtök lenne.Akármelyiket.Sztárokat is.vagy egy olyan sörcsapolót,amelyikből soha nem fogy ki a sör?

2022. szept. 26. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt.
2022. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem valami nehéz döntés. A sört meg tudom fizetni, akármelyik nőt viszont nem.
2022. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

A sörcsapból nyitnék egy kocsmát és pár év alatt milliomos lennék.


De mégis inkább azt választanám hogy bármelyik nőt megdughassam. Az azért sokkal izgalmasabb

2022. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Utálom a sört, szóval egyiket sem, mert randizni és abból többet kihozni bármikor tudok.
2022. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyiket sem.
2022. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Először amúgy én is arra gondoltam nyitnék egy kocsmát és azon meggazdagodnék.

De aztán rájöttem, hogy ahogy működik a világ egy ilyen dolog világhírű lenne és a kormány nyitna egy természetfeletti dolgok minisztériumát vagy valami ilyesmit csak azért hogy lefoglalhassa az örök sörcsapot, közben a kétfarkú kutyapárt is kikiáltaná, hogy az az övé, csak véletlen rossz helyre küldte Isten.

Ha dinoszaurusz csontot találsz a kertedben, az se lesz a tiéd.

2022. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam sört inni, így kénytelen lennék beérni az 1. opcióval.
2022. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Én is a sörre voksolok. Abból csinálnék egy jó boltot ami jó pénzt hoz és innentől minden nőt megkapok 😀
2022. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A nőt, mert az érdekesebb lenne mint a sör.
2022. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

"kormány nyitna egy természetfeletti dolgok minisztériumát"


Mondjuk Magyarországon engem sem lepne meg, egy Mágiaügyi Minisztérium, Misztériumügyi főosztály. Jó sok pénzt lehet ott varázslatosan eltüntetni :D


Bár az se kizárt h rádküldenék Muldert és Scullyt.


Egyébként a sörcsappal az az egy gond van h szembemegy az anyagmegmaradás törvényeivel és még a Harry Potter világban sem működne sajnos. El tudok képzelni egyébként egy olyan molekuláris átalakítót ami folyóvízből gyárt sört, esetleg másból (szennyvízből?). Viszont ha egy ilyened vna, akkor azt nyilván nem sörgyártásra hanem pl. arany vagy plutóniumgyártásra fogod felhazsnálni. De ha csak folyadékot tudsz, már akkoris jobban jársz más folyadékokkal, pl. víz átalakítása Dom Perignon-ná vagy ilyesmi.


Összességében tehát a kérdés alapfeltevése sztem hibás, egyrészt lehetetlen, másrészt ha meg lehetséges, akkor meg nem ez lenne az elsődleges felhasználási mód.


Viszont a csodás csáberő teljességgel lehetséges, sőt, szerénységem kijelentheti, hogy már-már igen közel állok hozzá, tulajdonképpen, csak egy icipicivel több sárm kéne hogy birtokoljam ezt a képességet. Így én ezt választanám, de csak azért, mert ez annyira közel álla valósághoz, hogy szinte nem is lenne varázslat, ezzel is sprórolnék a képzeletbeli varázsló erejével.

2022. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!