Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek meg egy idősebb pasin? Van olyan tulajdonsága ami lázba hoz?

Figyelt kérdés
35 éves pasi vagyok, de a fiatalabb 25 körüli csajok a gyengéim.. viszont sokszor érzem, hogy azáltal, hogy elegánsan vagyok felöltözve (bankban dolgozom) zavarba vannak, ha megszólítom őket.
2022. szept. 26. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Ruha, pénz, autó, lakás.
2022. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Szeretem az elegáns pasikat


De a koszos olajos mancsú jobban felizgat mint egy pipergőc

2022. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

"Ruha, pénz, autó, lakás."

Az már kit érdekel, hogy egy kiállhatatlan, házsártos, perverz, impotens, büdö (hiába a szép ruha), szívbeteg, rendetlen, hazug, játékfüggő, figyelmetlen, tapintatlan, és még sorolhatnám.....

2022. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, itt az első benyomásról van szó inkább amire gondoltam. Valamelyik nap a pénztárnál álltam a boltba és az előttem vásárló hölgy levett a polcról egy rágógumit. Véletlenül az elválasztónak az én oldalamra tette a szallagon. Észrevettem, majd halkan megjegyeztem, hogy én jobban szeretem a mentholost. Rámnézett, mosolygott, majd zavarba jött. Láttam rajta, hogy úgy lefagyott, hogy egyszerűbb volt, hogy átemeltem a jó oldalra a rágóját. Hogy oldjam a feszülséget - lekaptam egyet a polcról és tettem egyet maganak is. Ezen nagyon jót mosolygott, de belepirult. Jó lett volna váltani két szót még, de miután bepakolta a kosarát - egyet lopva rám nézett majd elsietett. Sajnáltam nagyon..
2022. szept. 26. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:

"2

Ipari munkát végzek, sokszor szutykosan érkezem haza, de igényes vagyok, ennek ellenére. Prémium ruhákat hordok, Lac..te, LV, B.SS, Disquared", ,stb.

47F

2022. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5) szerintem se ebben rejlik a megoldás kulcsa
2022. szept. 26. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Szia, énis bankban dolgozom ügyintézőként, 25n vagyok. Szerintem elég nehéz ügyintézés során ismerkedni. Nyilván mivel nő vagyok tesznek rám pozitív megjegyzéseket idősebb férfi ügyfelek, de konkrétan nem mernek beprobalkozni, hiszen elég formális hely egy bankfiók legtöbb esetben.
2022. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elegáns megjelenés mindig vonzó, ha még jól is nézel ki hozzá akkor pláne. :D De a penz lakás stb nem mérvadó annyira. Pláne mert jobb esetben a nőnek is van. Legalább is én nem akarnék senkin élősködni anyagilag se máshogy, egy velem egyenlő partnert akarnék öltözék ide vagy oda.
2022. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elegancia, modor es kövezzetek meg, de én a feleségét is megnézem, hogy milyen. Sokat elárul egy férfiról.
2022. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: és a felesége alapján választasz? :)
2022. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!