Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit tesztek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tesztek, ha dugni akartok egy sráccal aki tetszik?Milyen technikátok van rá?

Figyelt kérdés

2022. szept. 25. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó írj rá.. lehet meglepődnél... Lehet ő is csak gyáva volt vagy a körülmémyek fogták vissza...
2022. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#10

Nem melegekkel kellene kezdeni.

2022. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12 nem hiszem hogy meleg volt, sokan nem mwrnek kwzdeményezni pl ha egy munkahelyen helyen vagy egy osztályban vannak, vannak munkahelyek ahol ez elvileg meg is van szabva hogy nem lehet intim kapcsolat, lehet például erre volt tekintettel, vagy egyszerüen gyáva és önbizalom hiányos volt az illető de szerelmes.

Hányszor volt olyan az én elétemben is hogy szerelmes voltam egy lányba és nem mertem neki megmondani csak kedveskedni tudtam és indirekt udvarolni.

Néha mindkét fél látszólag távolságtartó félénk zavarba jövő és látszólag hűvös miközben kívánják imádják egymást.

Árnyalt a sztori.

De akiknek dolguk van egymással nem felejtik el egymást és vonzzák is egymást csak idő kérdése... Tapasztalat...

2022. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%

13:

Ócska romantika.

Ez olyan, mint a vallás: az ember tudja, h nem igaz, mégis hinni akar benne.

2022. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 van akinek tapasztalat a dolog van akinek meg "vallás".
2022. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok: nem meleg a srác ebben biztos vagyok. Sokat mesélt a volt barátnőiről, elég tapasztalt a nőkkel.

Nem merek ráírni, nem akarom zavarni, amúgy sem vagyok az a nyomulós típus. Ha akarna valamit, keresne, amikor elköszöntünk egymástól mondtam, hogy keressen nyugodtan.

Ha úgy hozza az élet, hogy találkozunk még, én nyitott leszek felé, ahogy valaki írta, ha dolgunk van egymással majd csak lesz valami :)

2022. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ebben biztos vagyok... De néha egy picit löket nem árthat a dolgoknak nem nyomulás csak egy kis löket :)

Peldául, ha rád ír ne hagyd válasz nélkül...

Főleg ha kérdez is valamit, mert lehet ő is attól fél hogy így akkor nyomul..

2022. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!