Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy srác a valóságban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a valóságban,de a fényképeken nem. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Lecsekkoltam a közösségi médiás profiljait, és ha csak az alapján kellene véleményt alkotnom,hát nagyon nem jönne be, mintha egy másik ember lenne, nem szimpatikusak a posztjai, képeken is más a hatás stb stb...

De a valóságban hihetetlenül vonzódom hozzá,ha meglátom úgy érzem h legszívesebben leteperném. Voltatok már így?


2022. szept. 13. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Előnytelen képek készültek róla.

2. A valóságban a viselkedése adja a vonzereje nagyrészét, amit a képek nem adnak vissza.

Én is voltam így, csak lánnyal.

2022. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne mar, en is mashogy nezek ki a kepeken. Nehogy mar annyira social media fuggo legyel, hogy azert ne tetszen valaki, mert nem olyan a feluletein, mint a valosagban.
2022. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván. De a fordítottja sokkal gyakoribb. Volt egy nő pl még a kettővel ezelőtti munkahelyemen, képeken is helyes de nem fog meg egyáltalán. Élőben viszont van egy olyan kisugárzása, meg egy szexi hangja, amitől nagyon kívánatos. Ilyen van, és ez számít, nem a social media.
2022. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki nem fotogén ennyi, amit előbbre is írtak, személyesen jobban átjön a kisugárzása.

Ne a fotói alapján ítéld meg és ahogy írtad is élőben sokkal nagyobb hatást gyakorol rád és ez a lényeg.


Fordítottjával voltam már így, a képeken jól nézett ki a ffi, de a valóságban sajna annyit fogyott, az arcán látszott, de a teste ettől függetlenül jó volt és az összkép is.

2022. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset.
2022. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!