Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek is kizáró ok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek is kizáró ok, ha egy lánynak szőrös a popsiluka körül?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos olyan, és nem szeretem leborotválni, mert nagyon szúr, és benő a szőr. Sajnos a gyanta után is. Tangát sem hordok, mert akkor nagyon látszik, hogy szőrös.

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?


2022. szept. 24. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező olyan vagy mint egy óvodas, aki azt panaszplja hogy szőrtüsző gyulladási hajlam miatt nem borotválja az anusza környékét. Nő vagyok én is, szintén szőrtüsző gyulladasra hajlamos, és női villanyborotvával borotválkozom. Az nem okoz szőrtüsző gyulladást. Viszont nőlj már fel, mert itt hisztizel amiatt hogy szőrös a végbeled kivezető nyílása!
2022. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%
Egy képet feltehetnél, csak hogy értsük, hogy van ez benővés. Meg hogy lássuk mennyire szörös.
2022. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 Persze, majd berak egy képet a segglyukáról... Azért ezt te sem gondoltad komolyan...
2022. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Már megint kitetted a kérdést? :)
2022. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Baby ez legyen a legnagyobb gond veled 😅 Értsd, ha minden más klappol (személyiség, kívül-belül) akkor ez totál lényegtelen tényező.
2022. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem egyáltalán! Sőt jobban feláll a farkam
2022. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nekem kifejezetten tetszik.
2022. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
Nekem tetszene ilyen lány! Összejönnék Vele :)
2022. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!