Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek olyan van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan van, hogy “bosszú” szex?

Figyelt kérdés

Egy filmben hallottam ezt először, és őszintén, én mint pasi, ezt nehezen hiszem.

Ha a párom tegyük fel félrelépne, eszembe nem jutna pusztán bosszúból lefeküdni mással, még ha mondjuk szimpatikus is, vagy ha exem, akkor sem.


Mielőbb a lezárást akarnám, mert számomra az ilyen ember nem a párom többé.



2022. szept. 24. 00:18
1 2 3
 11/21 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nem tudom,de a bosszú maszturbálás semmiképp se olyan.
2022. szept. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy van.

Haveromnak volt olyan, hogy ment autóval, aztán leintette egy csaj.

Felvette, aztán kb 2 percen belül kiderült, hogy bizony összeveszett a barátjával.

Mert ilyen sggfej stb, na mindegy, 5 perc múlva már cumilta.

Aztán végül a csaj lenyugodott és visszavitte oda, ahol felvette.

Illetve nekem is volt olyan, amit már írtak, hogy féltékeny volt rám egy pali, aztán a nő a végén mondta, hogy akkor már üssük meg.

Mivel igaza volt amúgy a srácnak, nem mentem bele.

2022. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12

Sok volt a FakeTaxi

2022. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Egyszer régen megkörnyékezett egy lány, hogy a völegénye megcsalta. A többit rám bizta volna, de nagyon nem jött be sehogy.
2022. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

#14

Én rámentem volna. Potya p.nci

Lehet hogy életed legjobb szexe lett volna, tekinve hogy csalódás miatt akarta. Lehet kiélte volna rajtad minden feszültségét

2022. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Utólag már igy gondolom en is. 😁
2022. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, bár egy kicsit másképp csináltam.

Sok éve volt egy barátnőm, akit nagyon szerettem, komolyabb terveink voltak, de megcsalt. Ő azt hitte, hogy nem tudom. A bosszú úgy volt, hogy elvittem egy hétvégére jó messzire. Volt minden, romantikus séta, vacsora,ahogy kell. Aztán ágyba bújtunk, és csináltam vele jópár olyan dolgot, amiről tudtam, hogy nem szereti, de most hagyta, mert azt hitte, hogy meg fogom kérni a kezét. Aztán amíg aludt, rendeztem a számlát, és otthagytam a szobában. Csak egy üres gyűrűsdobozt hagytam mellette az ágyon egy cetlivel, hogy a gyűrűt attól várja, akivel két hete volt.

Tudom, nem volt szép dolog, és ezzel csak lesüllyedtem az ő szintjére, de ettől függetlenül megérdemelte.

2022. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Respect!!
2022. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#17 ezt bárhogy nézem, én se tudtam volna szebben csinálni. Tetszik a félrelépés mentes, “speciális” bosszú szex ötlete
2022. szept. 26. 13:54
 20/21 anonim ***** válasza:
Osztálytársam régen megdugta a haverja anyját.. mert nem adta kölcsön az xboxot :D elvileg... na ez tutira bosszú szex
2022. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!