Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek olyan van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan van, hogy “bosszú” szex?

Figyelt kérdés

Egy filmben hallottam ezt először, és őszintén, én mint pasi, ezt nehezen hiszem.

Ha a párom tegyük fel félrelépne, eszembe nem jutna pusztán bosszúból lefeküdni mással, még ha mondjuk szimpatikus is, vagy ha exem, akkor sem.


Mielőbb a lezárást akarnám, mert számomra az ilyen ember nem a párom többé.



2022. szept. 24. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így látom. Pont nem lennék olyan hangulatban hogy menjek máshoz. 28/F
2022. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az inkább búfelejtő szex :)
2022. szept. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2# nevezhetjük bárminek, a bút nem feledteti. Vagy ha igen, akkor az nem egy normális kapcsolat volt.


Hogy ez a búfelejtés kapcsolaton belül működjön, ahhoz azért már kellett előtte pár megcsalás úgy gondolom.

Vagy lehet nem, csak elmegy valaki piálni jobb híján, és másnál ébred. :)

De van az a pont, hogy amúgy nem csalnám meg a párom, mert szeretem, de most már minden mindegy?

Így belegondolva lehet van az a pont, bár akkor ugyan olyan vagyok én is.

És akkor adja magát a kérdés, hogy számít az, ki követte el először?


Nekem ez csak azután menne, hogy tiszta fejjel megbeszéltük a kapcsolat végét. Nem a lelki dolgait, mert nem érdekel a mentegetőzés, hanem hogy ennek annyi. Aztán pia, és egyéb.

Onnantól pedig nem hívhatjuk bosszú szexnek, csak ahogy írtad, búfelejtésnek.


Ebben a filmben pont az volt, hogy a pasi félrelépett, és a barátnője is másnap, ahogy elmondta az egyik kollégájával, de nem szakítottak. Ez az ami számomra abszurd. Ennek így mi értelme? Aztán ha holnap felhoz valakit, azután én pedig kettőt vigyek fel feltűnően?

2022. szept. 24. 00:48
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Semmi értelme. A "Bosszúszex" az egy súlyú a "barátság extrákkal" illetve a "szexkapcsolat" közhelyekkel. Mindegyiknek egy célja van : megmagyarázni azt hogy a döntéseink éppen miért vállalhatatlanok. Mert ésszerűen nem tudunk dönteni,, viszont igényeljük úgy a desszertet, hogy előtte eltoltuk magunktól a tökfőzeléket.

Az emberi kicsinyesség, és felelőtlenség mantrái ezek, semmi több.

2022. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4# ment a zöld, egyre jár az agyunk
2022. szept. 24. 01:11
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Én csináltam már ilyet, pedig nem is szex volt csak csók és petting

Volt egy lány aki gyűlölt mert tetszettem a barátjának egyszer beszólt egy kisebb dolgot, majd amikor a barátja rám mászott később, hagytam neki hogy megcsokoljon és levegye a ruháim… persze tetszett a srác de azért is csináltam hogy szarul érezze magát a kis pitsa

2022. szept. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de nem túl gyakori. Olyankor fordul elő ha már amúgy sem volt túl erős az érzelmi kötelék, vagy ha valamelyik fél ezzel akarja az önbizalmát helyrebillenteni. Nem általános jelenség.
2022. szept. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6# kapcsolatban voltál? Feltételezem nem.

Ez pusztán egy “csajos” bosszú volt részedről, mert zavart, hogy valaki előítéletes veled szemben, pusztán a kinézeted miatt, és féltékeny volt.

Aztán adtál is rá okot, de megnyugtatlak, ez teljesen más kategória.

A cicaharc és a megcsalás között van különbség.

2022. szept. 24. 02:08
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 egyetértek, egy “lazább” kapcsolatban el tudom képzelni. És tényleg, ez lehet egy akár gyors önbizalom turmix is.
2022. szept. 24. 02:19
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Én így jutottam potya p.ncihoz. Jó barátaink voltak, csak a srác féltékeny volt a nejére. A lány mondta nekem, hogy velem is többször meggyanúsította. Viccből mondtam, akkor tegyük meg és legalább nem lesz alaptalan. Erre a feleség, aki nem mellékesen egy bobázó volt másnap megadta az időt és a helyet. Nem tudtam kihagyni.
2022. szept. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!