Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fura egy ilyen pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Egy étteremben dolgozom és a vírus előtt szinte minden szombat estére foglaltatott helyet a fickó, majd lejött a feleségével és a kislányával.

Ettek egy jót, kicsit ittak nevettek. Néha még lassúztak is ha volt zene.

Eddig teljesen oké.

Aztán jött a vírus a bezárás majd újranyitás, és utána már csak a kislánnyal jött a pali.


Rákérdeztem mi történt és elmondta szinte közönyösen hogy szakítottak és vérre menő perben vannak a gyerekért.

De a lényeg. A fickó minden szombaton lejön azóta is. Egyik héten a kislányával a másikon pedig mindig más nővel. És már rendesen nevetünk ha jön, mert elképesztő hogy miket vet be ezeknél a nőknél, végignézzük.

A kis félénk egerke nőknek romantikus szerelmesként udvarol. Gyengeden csókolja a száját a nőnek. Még a gyertyát is meggyújtja az asztalon és úgy suttog nekik a kezüket fogva majd pezsgőt rendel. A másikkal csak simán kajál egyett leisszák magukat és hangosan nevetnek majd vadul smárolnak. A fiatal nőknek, vagy inkább kiscsajok akiket behoz a telefonján mutogat dolgokat és ezen nevetnek és őket is viszi haza utána. Stb

És hoz szépeket átlagosakat sovanyat ducit de még ilyen fitneszest is.

Mikor rákérdeztem erre nála par hónapja nevetett és azt mondta, hogy vannak nők akik nem isznak.

Ritka de vannak. Ezért mostantól, ha lement a vacsi én menjek oda 1 üveg vörösborral hogy ez a ház ajándéka mert....találjak ki valamit amiért jattol is rendesen.

Aztán gondoltam megkérdezem hogy ti láttotak e már ilyet, mert én ilyen gátlastalan de vicces ugyanakkor végletekig komoly palit még sose. Azert komoly, mert a 7 éves kislányaval teljes ertékű nőként bánik. Hallottam párszor ahogy elmondja neki-neked ez jár. Azt rendelsz amit akarsz. Igen. Apa kikeri neked ha szégyenlős vagy. Fura.


2022. szept. 23. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Miért? mit kéne tennie? zokognia minden szombat este és hülyére innia magát, majd elverni a gyereket?


Hadd csinálja, neki jó, pont.

2022. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Szánalmas megjátszós szrlak!
2022. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Mindig nasik nővel nem épp egy komoly szandeku palira val.


A lányának persze mindent

Nem teljes értekű nőként bánik vele hiszen gyerek az övé


Mindenki mibdent megad a saját gyermekének .. ez alap

2022. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gyik123 válasza:
59%
Szerintem meg az a fura, aki pletykálkodik! Mindenki a saját háza táján seperjen!
2022. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Éli az életét tovább lép folyamatosan boldognak kell lenni nem pedig depresszios szarnak….
2022. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Minden pasi ilyen nem?

Mindegyik azt a szerepet játsza, ami eppen sikerre visz.

2022. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, éli az életet és igaza van, minek keseregjen, legalább megéli a pillanatot.
2022. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!