Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők masztiztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők masztiztatok már valamilyen zöldséggel?

Figyelt kérdés
Ha igen, mivel csináltad?
2022. szept. 23. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

#10 én vagyok a 9-es.

Ne hűtő hideg, hanem szóba hőmérsékletű vagy egy kicsit langyosabbal próbáld. Tedd folyó melegvíz alá vagy áztasd be meleg vízbe. És ne a legfrissebb, legkeményebb fajtával próbáld, hanem olyan kicsit állotabbal, puhábbal. És természetesen mondanom sem kell, hogy a nejlonból csomagold ki. Én rendszeresen megvettem a már lecimkézett fél áron kapható nem túl friss, puha példányokat, azokkal volt a legjobb, folyovízben vagy melegvízben fellangyosítva.


Én rendszeresen csináltam. Mióta 500-600 Ft is megvan darabja hanyagolom és inkább vettem egy vibrátort.

2022. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
kígyóuborkával, banánnal
2022. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 én vagyok 10-es.


Én hamar letettem róla, azóta inkább már sokfajta vibrátorom van szintén.

2022. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Cékla.
2022. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sonkatök
2023. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!