Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hol, hogyan keresné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hol, hogyan keresnétek szexpartnert akár ma estére?

Figyelt kérdés
Igen, tudjuk, hogy egy jó nő bármikor kap pasit, de ha tényleg be vagytok izgulva és most azonnal szexet akartok, mit csinálnátok? Életkort is írjatok légyszi

2022. szept. 23. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Hívnám az exem. Vele a minőség is garantált.
2022. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen lenne bárhol. Bármilyen oldalon akár Tinderen
2022. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miert az exed ha ennyire jo :)? Mennyi idos vagy?
2022. szept. 23. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező a nemed???
2022. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Én tuti innen választanék, ha gyorsan kellene, vagy ma estére. Elég sok jó pasi van, sokuk tök normális is, persze kérdés, mennyire közel:)
2022. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

#9 nő vagyok, de kissé félreértettél mindenféle szempontból :)

Egyrészt feltételes módban írtam: innen választanék, ha kellene. De jelenleg nem keresek.

Másrészt nem ilyen alapon, hogy "van kedved egyeztetni", mert ennyi erővel kimegyek az utcára és elmegyek az első szembejövővel, hanem kölcsönös szimpátia és némi ismeretség (értsd: beszéltünk már itt) alapján.

2022. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

"11

Nyilván én is így gondoltam! Férfiként vagyok annyira igényes hogy ne egy jött-ment nőbe tegyem.

2022. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
#11 de ha nem válaszolsz nem lehet ismerkedni :)
2022. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#13 de hisz mondtam, hogy nem ismerkedek,nem keresek. De akkor még egyszer: olyanok közül választanék, akikkel MÁR beszéltem itt, nem szex miatt, és szimpatikusak. Nem pedig valakit, aki direkt szex céljából érdeklődik.

Válaszolni meg válaszoltam.

2022. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hogyan csináljátok de ha én úgy indulok el, hogy szexelni fogok, akkor szexelni fogok.

Nem az első szembejövővel, de igen lehet találni mindig alkalmi partnert.

Főleg a fővárosba. Vagy buli helyeken.

Azért azt leszögezem férjet nem itt keresek. De arra amire nekem kellenek ilyenkor a férfiak arra jó.

2022. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!