Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaz szerintetek, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz szerintetek, ha valaki alkalmi kapcsolatra ugy keres part maganak, hogy eloszor csak kep nelkul beszelgessetek kicsit?

Figyelt kérdés
Ha megvan az osszhang, akkor persze csereltek majd kepeket is, meg talalkoztok szemelyesen majd, de elobb legyetek egymasnak belsoleg bejovosek. Ez szamomra fontosabb meg egy ilyen kapcsolatnal is, mint a kulsosegek.

2022. szept. 23. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék olyan nővel együtt lenni, aki nem szimpi, szóval nekem is fontos, hogy "belsőleg bejövősek" legyünk egymásnak.


Ettől függetlenül hülyeség nem képet cserélni viszonylag még az elején, mert tök felesleges két hetet arra szánni, hogy belsőleg ráhangolódsz valakire, aki aztán esetleg egyáltalán nem is tetszik.


De persze ha neked a külső egyáltalán nem számít a vonzalomnál, akkor csak nyugodtan.

2022. szept. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Én is így keresek nőt, de persze kell az is hogy jól nézzen ki. 44f
2022. szept. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
32%

Alkalmi kapcsolat <-> pàr? 🤣


Amúgy nem gàz, ha így keresgél valaki,csakhàt a dolog hatàsfoka emiatt nem valami magas...

2022. szept. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát alkalmira?

Ott nem kéne különösen beszélgetéssel, érzelmekkel foglalkozni. Úgy hogy kezeled a helyén?

Mert ha párt keresel oké. De alkalmin csak a szex számít nem?

Még sose kerestem ilyet de biztos megpróbálnám elkerülni hogy túl sokat tudjak róla ami miatt bele szerethetek

2022. szept. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem bejon, van egy izgalmi faktora ennek. Persze azert nem hetekig kepcsere nelkul... 39/F
2022. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen ok a dolog így.
2022. szept. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A ráhangolódás rendben van, meg amúgy az is tény, hogy ha valakit alapból kedvelsz, akkor a képeit is úgy fogod nézni, hogy próbálsz valami szerethetőt találni benne.


Hosszú ideig mégsem húznám a képcserét, mivel ha pl valaki nagyon nem jön be, akkor csak az időtöket pazaroltátok

2022. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kicsit beszélgetés oké, de ne húzd sokáig a képcserét szerintem. Amikor valaki kiforrott személyiség és tudja mit akar, határozott is, szereti tudni, hogy lehet-e valami és ilyenkor jó az is, lássa van értelme és nem időpocsékolás.

Előfordult, hogy a beszélgetések alkalmával az illető úgy érezte, neki ez túl gyors, ezek szerint ő nem tudta mit akart, v. csak álmodozott, ami szintén csak időpocsékolás.


Volt olyan alkalmim, amikor már egy ideje összejártunk, óhatatlan volt, hogy jobban megismertük egymást és ő akkor mondta, belém tudna szeretni, de egyéb okok miatt mégse akarta. Ekkor mondtam én is, így voltam vele, de nekem se fért bele és megbeszéltük, legalább tisztáztuk és folytattuk, ahogy addig. Teljesen más miatt maradtak abba a talik, félévvel később, jött egy lehetőség és elköltöztem. Aztán mikor úgy alakult ismét találkoztunk és folytattuk, pár hónapig, majd megismertem valakit és mondtam, hogy ennyi volt és megértette.

N

2022. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Alkalmi kapcsolathoz olyat kell keresni, aki jól néz ki,

és ki tudja elégíteni a szexuális vágyaidat/igényeidet.

Na ez nem így lenne, akkor a Tinder már rég becsődölt volna.

2022. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!