Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy belém szeretett az alkalmi partnerem?

Figyelt kérdés

Olyanokat mondott mikor együtt voltunk, hogy úgy érzi egyre jobban belém bonyolódik.

Meg mostanság mindig mondja, hogy hiányoztam meg telefonon is, hogy hiányzol.

S az a helyzet, hogy én belé tudnék szeretni… de nem merek, mert nem akarok gödörbe esni.

De viszont egyre több jele van annak, hogy szeret vagy nem tudom…

Meg nem csak szexet akar mert érdeklődik is, hogy milyen napom volt, hogy vagyok s jól vagyok -e.

Meg ami igazán megdöbbentett egyben iszonyatosan boldog lettem tőle az a tali utáni üzenet volt (tali után egy - 2 órára rá írta), hogy állandóan rám gondol.


Honnan tudjam biztosra, hogy szeret?


2022. szept. 22. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
A szeretet nem egy ki/be kapcsoló. Adj neki időt, hogy felépüljön, ne azon agyalj, hogy van-e.
2022. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy szeret! Csak addig üti a vasat amíg meleg. Hülyít. Így biztosítja magának a szexet. Aztán talál vkit akivel nem alkalmizik, hanem normálisan vele lesz. Ez vár rád, ne áltasd magad azzal hogy szeret. Eleve alkalmiban gondolkoditt veled.
2022. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

#2 a dolgok változhatnak..

Ismerek olyan pàrt, akiknél ugyanígy indult, csak alkalmi szex

és azóta már házasok.

A jelek itt is arra utalnak, hogy alakulóban van valami. Biztosat akkor fogsz tudni, ha megbeszélitek, hogy ki mit érez pontosan.

2022. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor éljetek álomvilágban! Majd felébredtek.
2022. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Én anno onnan tudtam, hogy mondta, úgy, ahogy most te is leírtad. Volt olyan is egy másikkal, hogy nem annak indult és párkapcsolat lett belőle.

De szerintem beszéljétek meg, mi is azt tettük, hisz sokkal célravezetőbb. Ha azért írtad ki, mert megerősítésre vársz, amit külső személy ír. Akkor azt tudom javasolni, hogy bízz magadban és benne is. És ne agyald túl se, mert az egód hülyeségekre is képes, amikor fél az újtól és ismeretlentől, amint beszéltek, megnyugszik. N

2022. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Simán belédszerethet! Csak a saját példámat mondhatom: szexkapcsolatnak indult, aztán szerelem lett belőle mindkét részről. Nagy szerelem, életem legnagyobb szerelme ő.
2022. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy jeggyűrűs dobozt szorongat a háta mögött!
2022. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!