Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalni vele a barátnőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalni vele a barátnőt?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, van egy velem egykorú barátnőm (3 éve vagyunk együtt). Valójában a negyvenes nőket szeretem. Van egy nő (46), akivel alakul valami, és a hétvégén szeretné ha felmennék a lakására és szexelnénk. Szerintem megéri mert az a nő az álmaim nője amióta megismertem (7 éve ismerem). Ti mit tennétek a helyemben? Megcsaljam vele a barátnőm? Nagyon akarom, de vajon megéri?

2022. szept. 21. 16:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért itt kérdezed? Úgy is megdugod a nőt ha akarod.
2022. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

Én felhúznám.

Volt is ilyen már.

Aki meg gyávazik, meg gerinctelenezik, az nyaljon sót.

Egyszer élünk, ennyi.

Pontozzatok le bátran

2022. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%

#15

Íme egy emberi egyed egy majom érzelmi intelligenciájával. Ja nem, a majmoknak magasabb.

2022. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 NTBS ***** válasza:
70%
Szakíts és utána szexelj.
2022. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%
Dugd meg a 46 éves nőt, ez egy élmény lessz számodra, viszont ne dobd a veled egyidős barátnőd mert a másikkal valószínű nem lessz hosszú jövőd, nem tudsz vele hosszú távra tervezni csak max titkos szex kapcsolat egy ideig!
2022. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dugnád meg akkor a vágyaid elmúlnának a milfek iránt? Na ugye hogy nem, akkor meg mi a kérdésed? Ja hogy inkorrekt vagy a csajoddal - igen az. Úgy vagy vele hogy közben másra vágysz és ezért az állandó félrekúráson jár az eszed.
2022. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
80%
Lányként azt mondom hogy nálad nagyobb paraszt nincsen. De! Ha szeretnél feküdj le a nőcivel, azonban tisztázd a dolgot a barátnőddel mert ha mástól tudja meg hogy megcsaltad akkor számíts egy-két pofonra. És arra hogy egy ideig nem fog beszélni veled.
2022. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
40 éveseket szereted? de ez hogy lehetséges... 1000 szebb egy 17-18 éves lány.. meg a 18-25 éves.. hogy jöhet be valakinek.. már elnézést egy leharcolt 45 éves (valaki felesége) ez nekem nonsense. De nem lennéka helyedben. :/
2022. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
szintén 18 as vok. van egy feltételezem fiatal életerős huncut csajod... és kajak randizol egy 40 évessel.. nem vagy normális... De ha fair vagy beavatod ebbe a barátnőd és szakítasz vele! ha nem vagy fair és gerinctelen Petkány vagy és az anyjával randizgatsz kapcsolat közepén.. hát szegéény kiscsaj! te döntésed.
2022. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Szakíts szerencsétlen barátnőddel aztán csinálsz amit akarsz. Az itt leírtak alapján a barátnőddel úgyis értelmetlen folytatnotok ha megcsalod ha nem. Szakíts akkor több ideje lesz összejönnie olyannal akivel lesz is talán értelme együtt lennie.
2022. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!