Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, lefeküdnétek egy olyan nővel, aki nem az esetetek, ha ő kérné?

Figyelt kérdés

Ha azt mondja, hogy belétek szeretett és boldoggá tennétek vele, és vagytok olyan viszonyban, hogy ez hihető is legyen. Tegyük fel, hogy kedvelitek mint embert, a külseje meg nem taszít titeket, inkább közömbös a számotokra.

Indoklásnak külön örülnék.



2022. szept. 20. 01:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Mégis érdekelne milyen külsőleg? A "nem az esetem" sokkal tágabb fogalom, mint az "esetem"
2022. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Biztos el tudsz képzelni egy nőt, akit alapvetően nem vettél volna észre (mint nőt), de amúgy nem rossz ránézni. Sok ilyennel találkoztál már.
2022. szept. 20. 13:06
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a szex jó, és hacsak nem taszít kifejezetten a nő akkor én is élvezném.


Amúgy hasonló volt már, mondjuk akkoriban kicsit utáltam is magam miatta de már elmúlt. Gimis koromban volt egy ilyen tipikus szürke egér lány, tudjátok, nem csúnya, nem is szép, olyan semmilyen, de ha foglalkozna magával akkor lehetne nagyon helyes. Na, ennek a lánynak tetszettem elejétől kezdve, nekem viszont ő csak haver volt. Egyszer volt egy házibuli, valahogy csak mi ketten bírtuk sokáig, mert nem ittam túl sokat és ő sem. Annyit viszont igen hogy a gátlásait ő is levetkőzte, meg én is, szóval egy nagyon jó esténk volt együtt. Aztán lett is még pár mert amúgy jó volt vele nagyon. Csak aztán ő többet akart én meg nem, úgyhogy vége lett a haverságunknak.

2022. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
#23 ne érezd magad túl szarul, a nők egyfolytában ezt csinálják
2022. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha evel örömet tudok neki szerezni !Egy feltétellel legyen ápolt
2022. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Egy szerelmes nőnek természetesen örömet tudsz szerezni vele (főleg ha gyengéd vagy), nem is keveset, de megértem, ha valaki attól tart, hogy ezzel rosszabbat tesz közép- és/vagy hosszútávon.
2022. szept. 21. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!