Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, lefeküdnétek egy olyan nővel, aki nem az esetetek, ha ő kérné?

Figyelt kérdés

Ha azt mondja, hogy belétek szeretett és boldoggá tennétek vele, és vagytok olyan viszonyban, hogy ez hihető is legyen. Tegyük fel, hogy kedvelitek mint embert, a külseje meg nem taszít titeket, inkább közömbös a számotokra.

Indoklásnak külön örülnék.



2022. szept. 20. 01:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnek igent mondani rogton.

At kellene beszélni egy ilyen dolgot, en ugy gondolom.

2022. szept. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha a külseje nem taszít akkor nyilván szexre szóba jöhetne ha mindketten csak annyit akarunk. De az, hogy azt mondja belém szeretett, nálam kizáró ok. Semmi értelme tovább bonyolítani a dolgot, csak még nehezebben felejtene el.

Volt már ilyen szituációm, amikor lefeküdt volna velem a csaj, de tudtam hogy ő belém esett és többet akarna, én meg nem akartam, így nem mentem bele. Szeretem a szexet, de azért legyen az emberbe némi gerinc, és ne használja ki más érzéseit.

32/F

2022. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Elsunnyognék
2022. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb pasinak mind1 csak Lyuk legyen meleg és nedves


Az igényesebb megválogatja hogy mibe dugja bele a pömpölőjét

2022. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Ìrd le hogy néz ki.
2022. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt már olyan nő aki belém szeretett, éreztem rajta bár nem mondta. Aztán láttam rajta, hogy sokkal jobban szenvedett mert lefeküdtünk mintha meghuzok egy határt és nem lesz semmi.
2022. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha belémszeretett, akkor nem. Ha nem, akkor minden további nélkül, volt is már rá példa. Meg olyanra is, hogy azt mondta, hogy semmi érzelem, aztán, amikor kiderült, hogy mégis van, akkor mindkettőnknek nagyon rossz lett utána.
2022. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, Kata, de nekem a te válaszaid tűnnek úgy, mintha direkt azért íródnának, hogy az itteniek "recskázhassanak" rájuk. Abban sem vagyok biztos, hogy nő vagy. Kéretik nem magadból kiindulni.

Amúgy igen, pont azért tettem fel a kérdést, mert érdekelt, hogy a férfiak ilyen esetben mit gondolnak, mivel tesznek jobbat (nekem nőként sincs rá egyértelmű válaszom), illetve szempont-e ez nekik egyáltalán. Biztos van, akinek mindegy, csak legyen szex, meg olyan is, akit nem érdekel a dolog érzelmi vonatkozása, de "finnyás" a külsőségekre, és ezért mond nemet. Vagy megtenné, hogy örömet okozzon. Vagy éppen azért nem tenné meg, mert attól tart, hogy utána fájdalmasabb lenne. Engem nem érint most a téma (hogy elejét vegyem ennek a feltételezésnek), de volt már, hogy legszívesebben kértem volna ilyet, csak nem mertem, nem akartam, hogy presszionálva érezze magát a másik, vagy hogy azután más szemmel nézzen rám, a szó rosszabbik értelmében.

2022. szept. 20. 10:00
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem feküdnék le, mivel szánalomból nem tudok szexelni, csak szexuális vonzalomból.
2022. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

ha kedvelem és nem taszít, akkor miért ne?


aki nem jön be, vagy nem kedvelem, nyilván nem

2022. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!