Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés, ha kinyalnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha kinyalnak?

Figyelt kérdés

Még nem volt rá lehetőségem, hogy megtapasztaljam, vagyis még nem jött el az életemben az az idő.

De annyira izgat, annyira élvezetesnek tűnik...

Milyen érzés?



2022. szept. 13. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Még én sem éltem át de csak jó lehet, jobb mint ha én érnék magamhoz...
2022. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ügyes és hozzáértő partner kell ahhoz hogy élvezd. Vagy nagyon jól csinálják és nagyon élvezetes , vagy elalszol közben mert rohadtul nem ott nyalják ahogy kéne, vagy nem elég erősen.. 25n
2022. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom olyan mint amikor a férfit le pippantják.
2022. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

2# Ez azt gondolom csak attól függ a férfi mennyire akarja kielégíteni a nőt, illetve a nő mennyire tudja magát átadni az élvezeteknek.

Ha mind a két dolog megvan, akkor nem lehet probléma azt hiszem.

2022. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Hány éves vagy?
2022. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Olyan érzés, mint varázs szőnyegen utazni.
2022. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
#2 Ehhez az is kell, hogy a nő azért jelezze, hogy jó neki, mert minden nő más és a férfinek ki kell tapasztalnia, hogy az adott nő hogy szereti, az meg csak úgy megy, ha kap visszajelzést. Ha a nő csak némán fekszik, akkor kb soha nem fog jó nyalást kapni.
2022. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Az én barátnőm eltudná mondani.

Azt se bánja ha sose dugunk de a nyalás az legyen mindíg és legtöbbször 2-3 szor is elélvez így.

2022. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Először furcsa, kicsit csikis, de utána nagyon kellemes. Nekem nincs rossz tapasztalatom, minimális irányítással simán megy a férfiaknak.
2022. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Az én exemmel volt olyan, hogy kb 8 orgazmusa volt addig nyaltam.


Ha béna egy férfi, akkor katasztrofális. Viszont ha tudja a dolgokat, akkor kb maga a menyország a nőnek.


Exem úgy írta le, hogy olyan érzés ssmmivel sem össze hasonlítható. Az orgazmus előtt megfeszül minden izom, még olyan izmot is érzel, amit alapjában véve nem. És mikor a csúcsra ér akkor remegő minden porcikájában bizsergő érzés. Ilyenkor megremeg mindene. Ezután ha a férfi ért hozzá, hagyja kicsit nem sokáig lenyugodni a lányt, és áttér a hüvely nyillásra, majd nagyon finoman vissza a csiklóra. Ekkor nár nem nyelv heggyel, nem heves nyelvcsapáaokkal, hanem a nyelvvel fimoan lassan masszírozza a csiklót.


Akármit is írok róla ezt átélni kell. :)

Remélem azért tudtam róla valami képet adni.

2022. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!