Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domok veletek csinált már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domok veletek csinált már ilyet szub lány ?

Figyelt kérdés

Olyan mintha direkt azt csinálna amit nem kell késik tiszteletlen... Nincs be törve és hát ő az első szubom meg kezdő vagyok a pályán....

(Figyelek arra hogy ne okozzak kárt a lelki világában )



2022. szept. 13. 13:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Az én barátnőm is ilyen. Folyamatosan provokál. Nagyon mazochista és imádja a fájdalmat. Ezért egy idő után elővettem a kreativitást és olyan büntetéseket találtam ki neki amit tényleg nem szeret.

Pl. sarokban kell térdepelnie pár órát, nem szólalhat meg és nem nézhet rám egy napig, végtelen sok házimunka, vagy monoton feladatok, pl. 500 gémkapcsot szétválogatnia, stb. El is tiltom dolgoktól, pl. nem netezhet, elveszem a mobilját egy napra, vagy a kedvenc sorozatát nem nézheti meg, stb. Ezekből bármit nem csinál meg akkor nincs se szex, se bdsm egy ideig - ez a legnagyobb büntetés neki. Legvégső esetben vetem csak be.. ilyenkor nem kényeztetem, és persze a szabályunk szerint ő sem nyúlhat magához mert ha magához nyúl akkor még tovább le kell mondania a bdsm-ről meg a szexről. Nem is nagyon szokott csalni ebben, csak eyszer fordult elő. Pár nap után sírva könyörög h megbocsássak neki és szexeljünk, és szófogadó lesz. Ilyenkor pár hétig tényleg nagyon szófogadó szokott lenni utána.

2022. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Provokál, várja a büntetést, a kettőtök megbeszélt, elfogadott játéka szerint.
2022. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%
Rugdosd meg acelbetetesben
2022. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom Brat nak nevezik. És nem csak olyan mintha direkt csinálna hanem direkt is csinálja 😆
2022. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még ehhez úgy látszik.
2022. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer egy domina által vezetett blogon olvastam, hogy valójában mindíg az alárendelt irányít. Úgylátszik kezd bizonyítást nyerni :D
2022. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16, ez így van, ez szerintem a BDSM kapcsolat alapja, hogy a domináns fél felelősséget vállal az alárendelt félért, és azon dolgozik, hogy az alárendelt fél vágyait kielégítse. Mivel őt ez izgatja így ő is nyer vele.
2022. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a játékot én is nagyon szeretem, igaz, még nem tudatosult bennem, hogy ennek köze van a BDSM-hez. Igazából akkor tud nagyon felizgatni, ha sikerül találni egy olyan férfit, aki nem sértődik meg, és van önuralma. Tesztelni, hogy hol a határ, és mi történik, ha átlépem.

Szerintem, ha te így érzel, akkor a lánynak sem lehetsz túl érdekes.

2022. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
küld hozzám ha neked nem kell majd én megnevelem :D
2022. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%

#18!

Imádom az ilyen provokatív kis Némbereket! 😎

2022. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!