Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek mit tegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mit tegyek ebben a bosszantó helyzetben?

Figyelt kérdés
Több héten keresztül leveleztem itt egy lánnyal és felmerült, mi lenne, ha készítenénk együtt egy erotikus társast és utána, ha tetszik, kipróbáljuk. 2-3 feladatot írtunk össze levélváltásonként 3 témakörben és gyakorlatilag elkészültünk, amikor a lányt letilthatták, mert nem tudtam neki már üzenetet írni, nem engedte a rendszer. Sajnos annyira belefelejtkeztünk a társasba, hogy elfelejtettük megadni egymásnak más elérhetőséget. Nagyon bosszantó a helyzet, mert jól sikerült szerintem, még alaplap is készült, és jó volt belelátni az erotikusan izgató feladatokba a másik fél részéről is...

2022. szept. 13. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
... ez a jobbik eset, a másik az, hogy fiúval leveleztél, és törölte magát
2022. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, most így próbálod megtalálni őt.

De simán lehet, hogy csak letiltott.

2022. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért a lányokat kérdezed? Várhatóan elenyésző százalékuk levelezett itt lányokkal erotikus témában, míg a fiúk/férfiak esetében azért több a tapasztalat.


Egyébként ha érdekled, akkor csinál másik fiókot, és megkeres. Ha nem, akkor eleve lehet csak ráunt és letiltott, vagy pl csak fantáziálni akart (mert van pasija, de kellett az izgalom, vagy mert igazából 50 éves faszi). Egy vonzereje teljében lévő lánynak (15-25) sosem kell indok hogy ghostolós idiótává váljon, hiszen bármikor talál minden ujjára egy pitiző pasit. Nem panaszkodok összességében, de nekem is volt már hogy valakivel hetekig leveleztünk elég intenzíven, csüngtünk egymás szavain, csak nem tudtunk találkozni mert épp ázsiában éltem. Egyszercsak kighostolt és letiltott, indok nélkül.

2022. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Várd, talán jelentkezik erre a kérdésedre.

Vagy kénytelen leszel keresni más lányt aki kipróbálja veled.

2022. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg érdekled, úgyis visszaregel és ír neked az új fiókjáról. Ha meg nem, akkor tudod, hogy ennyi volt.
2022. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez igaz lenne, nem lányokat kérdeznél. Ha te pasi vagy, miért nem az érdekel h más pasi mit tenne?
2022. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Az egy fiu volt xd
2022. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Biztos, hogy nem fiú/pasi volt, mert ez egyértelmű volt a feladatai alapján. Azt sem gondolom, hogy rámunt volna, mert eléggé egy hullámhosszra kerültünk a közös munka közben :-) Azért nem pasiknak írtam ki a kérdést, mert nyilván nem pasikkal szeretném tesztelni ezt a társast, hanem lánnyal. Ha megtalál a kérdés alapján és újra kapcsolatba tud lépni velem, akkor vele, ha nem akkor más lány is szóba jöhet, akit érdekel ilyesmi.
2022. szept. 13. 11:34
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

#8


Szóval egy lányokról (is) fantáziáló pasi szövegeit láttad, értjük. :D

Meg azt is, hogy akkor ez egy ilyen promóciós poszt. Te vagy a magas szexuális kultúrával rendelkező férfi, akihez lehet menni társast tesztelni tömegével. Nagyon vonzó. Mindjárt én is növesztek egy elméleti puncit.

2022. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
#8 ha nincs ló, jó a szamár is? Biztos tömeges lesz a jelentkezés :)
2022. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!