Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet vonzó egy 188 cm magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzó egy 188 cm magas és 67 kilós fiú?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok akiknek bejön ez az alkat és vonónak találja?

Nem vagyok már tini, hanem 24.


2022. szept. 12. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, a dió letudnád könnyeben verni mint a 160 centis 95 kilós csákó.
2022. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Uristen!Te egy csontvaz vagy.Végelgyengülésben szenvedsz?
2022. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 GFman ***** válasza:
Ne foglalkozz a kreténekkel! Ha magad miatt szeretnél felszedni pár kilót, akkor csináld, amúgy kb. 75 kg lenne neked az ideális!Nehogy azt gondold, hogy -8kg miatt nem fogsz tetszeni a nőknek.Én is vékony vagyok és sosem ezen múlt, volt 23 éves csajom és voltam már 50 évessel is.Ilyen alapon, akkor én is megkérdezném azokat a vékony,csinos nőket mit látnak abban a lógó, sörhasú palijukban aki a saját pöcsét nem látja a belétől, vajon nekik mi a vonzó benne?
2022. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!