Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lesz még ennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz még ennek folytatása?

Figyelt kérdés
Szomorú voltam és az egyik legjobb fiú barátom vigasztalt. A vége az lett hogy csókolóztunk. Én mondtam neki hogy nagyon élveztem, ő pedig úgy utalt rá, hogy imádta. Koncerten voltunk nyáron, és én lekéstem az utolsó buszomat is, ő pedig felajánlotta hogy aludhatok nála. A szobájában lekapott, utána lelökött az ágyra, kérdezte, hogy szeretném-e, nyilván igent mondtam. Csókolózás közben mondta hogy nagyon áll a farka meg mondta hogy mindjárt f*szra húz és úgy megdug hogy másnap fel se tudok kelni. Ez utána meg is történt, 2 nappal később is éreztem magamban a "nyomát". Rajta kívül 2 fiúval voltam eddig, sose jutottam el a csúcsra, sőt masztikor sem sikerült soha, most viszont kétszer is mikor vele csináltam. Normális hogy ezután is vágyom rá és már most is tudnám újra csinálni, ha csak barátok vagyunk közben?

2022. szept. 12. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Felejtsd el!
2022. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne fektess bele sok energiát!
2022. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Csakis rajtad múlik. Tegyél célzásokat, utalásokat...

Szerintem benne lesz.

2022. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akar, ha meg egyszer nemet mondasz te leszer a .....
2022. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Ez a srác nagyon gáz, szerintem engedd el...

"Csókolózás közben mondta hogy nagyon áll a farka meg mondta hogy mindjárt f*szra húz és úgy megdug hogy másnap fel se tudok kelni."

Na ezen a ponton kellett volna nagyon gyorsan lelépni, az ilyen emberektől óvjon mindenkit az élet!

2022. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet velem van baj de engem ez a szöveg felizgatott ott helyben😅😅

Egyébként nem gondoltam vele járni, mert nem egy hűséges típusnak ismerem, viszont az ágyban jó volt vele

2022. szept. 12. 10:50
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez a szöveg téged felizgatott, akkor tényleg valami baj lehet veled, ne haragudj 😅 vagy csak nagyon-nagyon gyerek vagy még, de akkor meg miért szexelsz? 😅 belemehetnék itt a feminista lelkemmel ennek a miértjébe, de túl korán van még ehhez 😅
2022. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Akkor állj be egy senkiként, és amikor dugni akar érezd magad valakinek.

Aztán még valamivel meg is ferőz!

Okos lány vagy!

2022. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális persze.Dugjatok.Rövid az élet!
2022. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!